O małżeństwie Donalda Trumpa (73 l.) i Melanii Trump (49 l.) krążą już legendy. Nie raz informatorzy donosili tabloidom, jak naprawdę wyglądają ich relacje i sprawy łóżkowe. Teraz żona prezydenta USA, wykonała publicznie gest, który wiele mówi o ich związku.

Trumpowie zapalili narodową CHOINKĘ przed Białym Domem. Wszyscy zachwycili się płaszczem Melanii (ZDJĘCIA)

Melania Trump odtrąciła Donalda Trumpa

Prezydent Stanów Zjednoczonych wraz z Melanią Trump polecieli do Nowego Orleanu, aby obejrzeć mecz z udziałem reprezentantów poszczególnych uniwersytetów w ramach wydarzenia „College Football Championship”. Przeciwko sobie grali zawodnicy z Clemson University i Louisiana State University. Uwagę zwracał błyszczący, skórzany płaszcz Pierwszej Damy, jednak później to jej zachowanie wzbudziło większe zainteresowanie.

OMG! Syn Donalda i Melanii jest taki wysoki. Przerósł już rodziców (ZDJĘCIA)

Zanim rozbrzmiał hymn narodowy, małżeństwo wyszło na boisko i wtedy Donald chwycił żonę za rękę. Melania jednak zdecydowanym ruchem ją puściła. Do tego na jej twarzy można było dojrzeć wyraźne niezadowolenie.

Książka o Melanii Trump mocno zamiesza w BIAŁYM DOMU. Już wiemy, że nie śpi z mężem …

Niektórzy internauci twierdzili wręcz przeciwnie, że do Donald puścił jej rękę. Tak czy siak, między małżonkami zdecydowanie coś nie grało…

Sami zobaczcie.

 

melania i donald trump

Donald Trump z żoną Melanią fot. Forum/REUTERS

melania i donald trump

Donald Trump z żoną Melanią fot. Forum/REUTERS