Książka Kate Bennett, reporterki CNN – „Free, Melania: Nieautoryzowana biografia” wyjaśni serię wydarzeń, o których mówił cały świat, a Melania Trump dotąd tego nie skomentowała.

Książka o Melanii Trump zamiesza Białym Domem

Największą zagadką obecnej pary prezydenckiej Stanów Zjednoczonych jest, jak wygląda ich małżeństwo. Czy tylko na pokaz, obarczona intercyzami i umowami, czy faktycznie drzemie w nich miłość… Jeszcze przed publikacją książki wyciekł najbardziej prywatny fragment z życia pary prezydenckiej. Okazuje się, że Melania i Donald mają osobne sypialnie – pierwsza dama zajęła miejsce na trzecim piętrze, w którym kiedyś mieszkała mama Michelle Obamy. Melania ma do dyspozycji siłownię i gabinet kosmetyczny. Z kolei Prezydent urzęduje na drugim piętrze.

OMG! Tak Melania Trump udekorowała na święta Biały Dom. Jeszcze nigdy nie było takiego efektu

Reporterka CNN odkryła między innymi, co kryje się pod stylizacjami pierwszej damy. Uważa, że kiedy Melania jest w kombinezonie albo nosi odzież bardziej męską, wysyła sygnał mężowi, że jest nieszczęśliwa i niezadowolona albo obrażona – ponieważ Trump uwielbia kobiety w obcisłych, krótkich, seksownych i kobiecych sukienkach.

REUTERS/Hannah McKay

Wyjaśnia też ich incydent, o którym mówił cały świat – chodzi o zdarzenie z maja 2017 r. Donald i Melania zostali powitani przez Netaniahu po wylądowaniu w Izraelu. Jak tłumaczy Kate Bennett, miała to być szybka i prosta akcja, a tymczasem Trump zapomniał o żonie, a kiedy przypomniał sobie o niej, było już za późno. Melania odepchnęła rękę męża. Reporterka twierdzi, że ma to ogromne znaczenie, gdyż pokazuje, że jest jedyną kobietą na jego planecie, która może go odepchnąć, uciec i powiedzieć, co o nim myśli,

Dodaje, że błędnym wyobrażeniem jest, że Melania Trump jest cicha i nieodstępna. Tak naprawdę za kulisami jest jedną z najbardziej głośnych doradców prezydenta.

Rodzina Donalda Trumpa powiększy się! Mamy zdjęcia przyszłej mamy

MD/EXPRESS SYNDICATION / MEGA

Photo by Kevin Dietsch/UPI (Newscom TagID: upiphotostwo568095.jpg) [Photo via Newscom]

[Photo via Newscom]

Credit Image: © Andrea Hanks via ZUMA Wire

Okropna świąteczna wpadka Trumpa. Jak mógł?