Irina Shayk i Bradley Cooper niespełna dwa lata temu się rozstali. W związku z tym, że byli jedną z gorętszych gwiazdorskich par na całym świecie, o ich rozstaniu było niezwykle głośno. Zwłaszcza że ponoć powodem rozstania była inna kobieta.

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper spędzają czas z córką. DAWNO nie było ich wspólnych zdjęć

Irina Shayk rzadko udziela wywiadów. Teraz zdecydowała się opowiedzieć nawet o byłym partnerze i ojcu swojej córki, Bradleyu Cooperze w wywiadzie dla magazynu Elle.

Nigdy nie rozumiałam terminu współrodzicielstwo. Kiedy jestem z Leą, jestem w 100% matką, a kiedy ona jest z tatą, on jest w 100% jej tatą. Współrodzicielstwo to rodzicielstwo. Bradley jest najbardziej niesamowitym tatą – tłumaczy Irina.

Gwiazda nadal nie zdradziła, co było powodem rozpadu związku z aktorem:

Mój dawny związek to coś, co należy do mnie i jest prywatne. To jest część mojego życia, którą nie chcę się dzielić – powiedziała Shayk.

Irina Shayk pierwszy raz o ROZSTANIU z Bradleyem Cooperem. Opowiedziała o życiu bez niego

Jak dobrze wiemy, modelka nawet w Polsce jest interesującym kąskiem mediów. Okazuje się, że Irinie wcale to nie przeszkadza:

Nie czytam, co tam jest. Szczerze mówiąc, jestem zbyt zajęta wychowywaniem dziecka. Jeśli chcą pisać artykuły o mnie, to wykonują swoją pracę. Ja koncentruję się na swoim życiu i moich przyjaciołach. Reszta to tylko hałas – podkreśla.

Irina Shayk na spacerze z córką. Modna czy może NUDNA stylizacja?

Irina Shayk. Fot. Ulices Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Bradley Cooper i Irina Shayk. Fot.MEGA / The Mega Agency / Forum

Bradley Cooper i Jennifer Garner razem na plaży

Bradley Cooper. Fot.Juliano / X17 / Forum

Bradley Cooper Irina Shayk

Aktor Bradley Cooper wraz z swoją matką, Gloria Cooper i partnerką, Irina Shayk pojawili się na czerwonym dywanie. Fot.Forum