Od tygodni media huczą, że Bradley Cooper i Irina Shayk się rozstali. Powodem rozstania miała być różna wizja przyszłości. Irina uwielbia social media – chce być aktywną użytkowniczką Instagrama. Bradley? Jej zdaniem przesadza – nienawidzi dzielić się prywatnością, nie chce pokazać w mediom twarzy córeczki, ani pozować na ściance z partnerką. Pojawiły się też ostatnio informację, że oboje starają się i chcą walczyć ze względu na córeczkę Leę Page Six. 

Irina Shayk i Bradley Cooper się rozstali

Bradley Cooper i Irina Shayk w poważnym kryzysie. Oto kolejne szczegóły na temat ich związku

Niestety najgorsze doniesienia właśnie się potwierdziły. Jak podaje Daily Mail, Irina wyprowadziła się z domu aktora o wartości 4,5 miliona dolarów. Zabrała też ze sobą z córkę Leę.

Relacja Bradleya Coopera i Iriny Shayk bardzo się ochłodziła. Nie dogadywali się od miesięcy i Irina postanowiła, że będzie najlepiej, jeśli przeprowadzi się do swojego domu. Wygląda na to, że nie zostało im razem dużo czasu.

– powiedział informator dla  The Sun.

Znaleźli NIEZBITY dowód na romans Lady Gagi i Bradleya Coopera

Przypominamy, że początek kryzysu podobno miał miejsce na planie filmu Narodziny gwiazdy. Tam Lady Gaga i Bradley Cooper mieli mieć romans. Oboje jednak nie skomentowali plotek i wydawało się, że wszystko wróciło do normy. Niestety, wygląda na to, że nie.

EXCLUSIVE: Irina Shayk takes her daughter to art class in LA BGUS_1602625_002_wynik
4-13