Bradley Cooper (44 l.) i Irina Shayk (33 l.) ucięli plotki o kryzysie w ich związku. Paparazzi zrobili zdjęcia parze, gdy spędzała czas z córeczką, Leą. Rodzina wygląda na szczęśliwą!

Irina Shayk i Bradley Cooper plotki o zdradzie z Lady Gagą

Tuż przed Oscarami nad związkiem Iriny Shayk i Bradleya Coopera zawisły ciemne chmury. W internecie pojawiły się plotki, że gorący romans Coopera i Lady Gagi, który przedstawiali w filmie Narodziny gwiazdy przeszedł do realu i między parą zaiskrzyło. Plotki mówiły, że Bradley poczuł coś do Gagi i zdradził z nią swoją wieloletnią partnerkę, Irinę.

Irina Shayk gorąca w bikini

Para nie dementowała plotek. Na czerwonym dywanie oscarowej gali pojawiła się razem. Bradley i Irina pozowali razem do zdjęć i obejmowali się. Ale już na drugi dzień do sieci trafiły zdjęcia naburmuszonej Iriny jadącej samochodem z Bradleyem. To sprawiło, że plotki znów wróciły.

Bradley Cooper z córeczką i Iriną na wspólnej kolacji. Kryzys widoczny gołym okiem? (ZDJĘCIA)

Po kilku tygodniach od tamtych wydarzeń paparazzi zrobili zdjęcia Irinie i Bradleyowi, którzy spędzali razem czas z ich córeczką, Leą. Cała rodzina śmiała się i wyglądała na bardzo sczęśliwą. Czy te fotki ostatecznie rozwieją pogłoski o konflikcie i zdradzie?

Irina Shayk i Bradley Cooper – związek

Modelka, która przed laty była związana z Cristiano Ronaldo, z Bradleyem zaczęła się spotykać w 2015 roku. Dwa lata później na świat przyszła córka pary, Lea. Irina i Bradley nie afiszują się ze swoim związkiem. Sporadycznie pojawiają się razem na imprezach. Irina stara się chronić ich prywatne życie – nie pokazuje na zdjęciach twarzy córeczki, nie opowiada w mediach o związku ani życiu rodzinnym.

Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą
Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą
Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą
Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą