Irina Shayk (34 l.) jest rosyjską modelką i może pochwalić się nietypową urodą. Shayk zrobiła międzynarodową karierę w modelingu i jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na ziemi. Modelka postanowiła cofnąć się, do czasów gdy była nastolatką – Irina pokazała zdjęcie z czasów, gdy miała 14 lat. Wow, co za wygląd. Musicie to zobaczyć.

Irina Shayk przyłapana na spacerze z NOWYM facetem! (ZDJĘCIA)

Jak wyglądała Irina Shayk w młodości?

Irina Shayk jest określana, jako jedna z najseksowniejszych kobiet na świecie. Trudno się dziwić, bo modelka ma naprawdę egzotyczną urodę, która uderzyła do głowy niejednemu amantowi. Shayk spotykała się z Cristiano Ronaldo, a później związała się z amerykańskim aktorem Bradleyem Cooperem, z którym ma 3-letnią córkę Leę De Seine. Mimo, że para postanowiła się rozstać, to dla dobra córki pozostali w zdrowej relacji.

Shayk szybko po porodzie wróciła do dalszej pracy w modelingu, a teraz postanowiła pokazać, że nie minęła się z powołaniem i ujawniła, jak wyglądała w wieku 14 lat.

Modelka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z nastoletnich czasów. Widzimy na nim opaloną Irinę, która już w tak młodym wieku wyróżniała się na tle swoich koleżanek, chociażby ze względu na wzrost i szczupłą sylwetkę. Modelka patrzy się prosto w obiektyw i ma na sobie żółty crop top, który podkreślił jej płaski brzuch. Na dół założyła pastelowo fioletowe spodnie, z rozszerzanymi nogawkami.

Młoda Irina pięć lat później zaczęła profesjonalną karierę w moedlingu i wyjechała do Paryża.

View this post on Instagram

14

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Fani nie mogli wyjść z szoku, jak dojrzale – jak na swój wiek wyglądała modelka. W komentarzach nie szczędzili jej miłych słów.

Jak obraz, pięka.

Jaka opalona.

Jesteś najpiękniejszą kobietą – czytamy w sekcji komentarzy

A Wam, podoba się uroda nastoletniej Iriny?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Irina Shayk na spacerze z córką. Miała na sobie najmodniejsze BUTY sezonu (ZDJĘCIA)

Irina Shayk na imprezie Vogue’a odsłoniła nogi i… pośladki. Zrobiła sobie tam zdjęcie z Bradleyem Cooperem! (ZDJĘCIA)

Bradley Cooper z córką na spacerze. Aktor ma nową fryzurę! (ZDJĘCIA)

Irina Shayk, Bradley Cooper na rozdaniu nagórd.

Bradley Cooper, Irina Shayk, fot.Forum/Emilio Flores

Irina Shayk z córką na spacerze

Irina Shayk, fot.Forum/Backgrid USA