Mija rok od burzy z piorunami, jaka przetoczyła się przez związek Bradleya Coopera (45 l.) i Iriny Shayk (34 l.). Tuż po Oscarach wybuchła plotka – podsycana skutecznie przez Lady Gagę – o gorącym romansie między Bradleyem a piosenkarką.

Bradley Cooper ze śliczną córeczką na ulicach Nowego Jorku (ZDJĘCIA)

Irina najpierw robiła dobrą minę do złej gry, a potem wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania. Rozstała się z partnerem – dziś oboje dzielą się opieką nad córeczką i starają się nie wchodzić sobie w drogę.

Irina spełnia się zawodowo, jej Instagram kipi od coraz to nowych fotek z różnych sesji i podróży. Cooper również nie próżnuje. I to nie tylko, jeśli chodzi o pracę…

Lady Gaga wyznała prawdę o relacji z Bradleyem Cooperem! „Oszukaliśmy wszystkich”

Plotka mówi, że aktor ciepłym uczuciem darzy pewną piękną kobietę. Znają się od 2016 roku, a ostatnio, podczas gali Złotych Globów, podobno flirtowali ze sobą namiętnie.

O kim mowa?

Bradley Cooper spotyka się z dziewczyną Bonda, Aną de Armas?

Chodzi o 31-letnią aktorkę kubańskiego pochodzenia, Anę de Armas. Gwiazdę zobaczymy niedługo w kolejnej części przygód Jamesa Bonda – de Armas zagra dziewczynę brytyjskiego szpiega.

Ana de Armas, kubańska aktorka, została NOWĄ DZIEWCZYNĄ Jamesa Bonda

Ana de Armas wypłynęła na szerokie wody show-biznesu po roli w Blade Runnerze 2049, w którym zagrała u boku Ryana Goslinga. W 2019 roku mogliśmy ją oglądać w filmie Na noże, w którym zagrał James Bond, czyli Daniel Craig.

Ana jest śliczna i utalentowana, niektórzy twierdzą, że jest nawet ładniejsza od byłej partnerki Bradleya Coopera, Iriny Shayk. Kwestia gustu.

Ana de Armas – kim jest piękna partnerka Ryana Goslinga z Blade Runner 2049?

Jednak choć Ana i Bradley z pewnością tworzyliby piękną parę, prawdopodobnie pogłoska o ich flircie to tylko plotka. Osoby z otoczenia Coopera mówią bowiem, że owszem, Bradley rozmawiał z koleżanką podczas Złotych Globów, ale rozmowa nie miała nic wspólnego z flirtem. Para zna się bowiem z planu filmu War Dogs, w którym wystąpili oboje w 2016 roku.

Szkoda?

Bradley Cooper z Iriną Shayk ostatni raz razem na czerwonym dywanie podczas oscarowej gali 2019, fot. EFE/ Emilio Flores

Ana de Armas fot.  [Photo via Newscom]

Fot. [Photo via Newscom]

Fot. EFE/ Emilio Flores