Iwona Węgrowska (37 l.) należy do gwiazd, które lubią znajdować się w centrum zainteresowania. Życie uczuciowe artystki jest pełne wzlotów i upadków. Niedawno Węgrowska poinformowała fanów, że rozstała się ze swoim partnerem, Maciejem Marcjanikiem, po czym para ponownie do siebie wróciła. Iwona nie ukrywała, że Maciej jest miłością jej życia. Tym razem fani zaczęli się zastanawiać, czy piosenkarka skrywa kolejny sekret?

Iwona Węgrowska: Patrzę na niektóre osoby i tak naprawdę nie wiem, co one robią, a są gwiazdami

Iwona Węgrowska jest w kolejnej ciąży?

Iwona Węgrowska niedawno zaszczyciła swoją obecnością galę rozdania nagród Romance TV, na której chętnie pozowała na ściance. Momentalnie zaczęły pojawiać się plotki o ponownej ciąży piosenkarki. Spostrzegawczy fani zwrócili uwagę na wystający brzuch celebrytki i prędko zaczęli snuć domysły, zastanawiając się przy okazji, czy gwiazda nie jest ponownie w ciąży. Iwona Węgrowska ma 3,5 letnią córeczkę Lilianę, której ojcem jest mąż Węgrowskiej – Maciej Marcjanik. Dumna mama nie ma obiekcji przed pokazywaniem twarzy swojego dziecka na Instagramie.

Węgrowska na imprezie zjawiła się z skąpej czarnej mini, która miała sporej wielkości dekolt. Przez środek sukienki biegł pas składający się z kryształów, co miało stworzyć wzór bogato zdobionego naszyjnika. Jak udało się ustalić jednemu z portali plotkarskich, Iwona nie jest w ciąży. Gwiazda obwinia źle dobraną bieliznę, i podkreśla –  że jej sylwetka w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej.

Nie jestem w ciąży, chyba że urojonej. Zrolowała mi się bielizna. Nie mam takiego brzucha, to chyba robota zdjęciaTak to jest, jak się zakłada babcine majty… – powiedziała portalowi Plejada Iwona Węgrowska

Dobrze, że wokalistka nie oskarżyła fotoreporterów o celowe i niekorzystne przerabianie zdjęć na których się znajduje, tak jak zrobiła to niegdyś Britney Spears!

Iwona Węgrowska

scena z: Iwona Węgrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Iwona Węgrowska

scena z: Iwona Węgrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Rzeczywiście wygląda, jakby była w ciąży?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Iwona Węgrowska rozstała się z partnerem. Zamieściła wzruszający wpis

Iwona Węgrowska pozuje z córeczką Lili

WOW! Iwona Węgrowska przeszła totalną metamorfozę (FOTO)