Izabela Macudzińska-Borowiak znana jest z telewizyjnego show „Królowe Życia” oraz „Diabelnie Boskie”. Fani pokochali ją nie tylko za wygląd, ale przede wszystkim za pokazywanie rodzinnego życia i codziennych rozterek.

Iza Macudzińska z „Królowych Życia” schudła 15 kg. Zdradziła sekret swojej drakońskiej diety

Izabela Macudzińska świętuje 40. urodziny!

Izabela Macudzińska wiedzie wspaniałe życie u boku swojego męża Partyka, z którym wychowuje nastoletnią córkę. Wczoraj celebrytka postanowiła wyprawić iście królewską imprezę z okazji swoich 40. urodzin.

„Królowe życia”: Laluna planuje BARDZO INWAZYJNY zabieg! To może się źle skończyć…

Na wydarzeniu nie zabrakło partnera i najbliższych przyjaciół, których jak widać na InstagramStories, celebrytka ma wiele. Wśród nich znalazła się także Laluna, czyli Katarzyna Lirsz, którą widzowie znają z telewizyjnego show TTV. Choć sama jubilatka niewiele pokazała na swoim Instagramie, jej znajomi zadbali o dokumentację całego wydarzenia.

Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z „Tańca z Gwiazdami”! Wydała pilne oświadczenie

W relacjach możemy zobaczyć, że Iza zadbała nie tylko o swoją królewską kreację z wyeksponowanym dekoltem. Zapewniła swoim znajomym niezapomniane wspomnienia! Na sali znalazły się balony, kwiaty, a nawet zimne ognie. Gwiazda miała swoje wielkie wejście, które udokumentowała Laluna. Na imprezie nie zabrakło także pięknych masek dla przybyłych gości, oprawy muzycznej i tanecznej. Iza na swoje 40. urodziny wybrała różowy tort z koroną, a żeby nie było za mało atrakcji, wokół celebrytki znaleźli się mężczyźni TOPLESS!

Jak oceniacie, impreza godna „Królowych życia”?

IG/lala_laluna_official

IG/goldbutik.inowroclaw

IG/justuniquebyisabel

IG/justuniquebyisabel

IG/rosie_primula

IG/rosie_primula

IG/rosie_primula

IG/rosie_primula

IG/rosie_primula

IG/rosie_primula