Izabella Scorupco to jedyna polska aktorka, która zagrała między innymi u boku Jamesa Bonda. Aktorka urodziła się w Białymstoku, ale wychowała się w Sztokholmie, gdzie zapoczątkowała karierę aktorką. Rola Natalii w filmie „GoldenEye” zrobiła z niej światową gwiazdę, jednak zamiast kariery międzynarodowej wybrała dom i rodzinę z Kalifornii.

Izabella Scorupco rozwiodła się, teraz znów jest zakochana (Instagram)

Ślub Izabelli Scorupco

Izabella Scorupco w 1996 roku wyszła za mąż za hokeistę Mariusza Czerkawskiego, z którym ma córkę Julię. Niestety para się rozstała w 1998 roku, a już kilka lat później poślubiła amerykańskiego PR-owca, Jeffreya Reymonda. Doczekali się syna Jacoba Martina. Jednak i ten związek nie przetrwał!

Potem poznała szwedzkiego biznesmen Karla Rosengrena, z którym długo żyła bez ślubu. Dopiero dwa lata temu zdecydowali się stanąć przed ołtarzem w Los Angeles.

Izabella Scorupco wyszła za mąż po raz trzeci! W sukni ślubnej wyglądała ZJAWISKOWO

Izabella Scorupco miała wypadek na swoim ślubie

Izabella Scorupco wczoraj świętowała drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji udostępniła prywatne nagranie z wesela, na którym tańczy w białej sukni z koleżankami. Podczas wygłupów doszło do małego wypadku! Aktorka w pewnym momencie się przewróciła i wylądowała na plecach. Potknięcie wygląda dość niebezpiecznie, ale jeśli to publikuje w sieci, to raczej nic poważnego się nie stało.

Dwa lata temu dałeś mi to uczucie – napisała Scorupco pod postem.

ŚLICZNA 22-letnia Julia Scorupco pokazuje niepublikowane nagrania z wesela mamy, Izabelli

Gwiazda filmu „Ogniem i mieczem” dziś jest szczęśliwą żoną i mamą 24-letniej Julii i 18-letniego Jacoba. Wiele razy podkreślała, że to dla dzieci zrezygnowała z kariery, bo nie chciała, żeby wychowywały się z nianiami. Na swoim koncie ma takie filmy jak: „Granice wytrzymałości” z 2000 roku, „Władcy ognia” z 2002 roku i „Egzorcysta: Początek” z 2004 roku.