Światło dzienne ujrzały właśnie taśmy, na których nagrano potężny wywiad z Michaelem Jacksonem. Potężny, czyli długi i bardzo kontrowersyjny.

Jacko twierdzi w nim, że Madonna była w nim na zabój zakochana, jednak on uczucia nie odwzajemniał, bo uważał, że Królowa Popu „wcale nie jest seksowna\”.

– Myślę, że była we mnie szczerze zakochana, ale ja nie byłem zakochany w niej. Miała w sobie dużo zwariowanych uczuć. Wiedziałem, że nie mamy ze sobą nic wspólnego – mówił Michael. – Ona wcale nie jest seksowna. Bycie seksownym w moim przekonaniu pochodzi z serca i tego, jak się prezentujesz.

Kolejnym dziwnym stwierdzeniem jest wyznanie, że piosenkarz rozważał związek z… Elizabeth Taylor, ale doszedł do wniosku, że 27-letnia różnica wieku to jednak ciut za dużo.

– Wiedziałem, że jeśli kiedykolwiek zrobimy coś, prasa nie da nam spokoju, będą źli i złośliwi, nazwą nas \”Dziwaczną Parą\”. To by się zmieniło w cyrk i tylko przysporzyłoby nam kłopotów.

Największym szokiem jest jednak przekonanie Jacksona, że \”Hitler był geniuszem\”.

– Hitler był genialnym mówcą. Aby sprawić, że tak wielu ludzi zmieniło się i zwróciło ku nienawiści, trzeba być prawdziwym showmanem i on na pewno nim był.

\"Jakson:

; width: 425px;\”>