Tomek Jacyków został ojcem w wieku 15 lat. Czyżby więc do bycia gejem… dorastał?

Fakt donosi, że Cezary – syn stylisty – ma dzisiaj 26 lat i właśnie rozpoczyna karierę architekta we Francji. W Polsce z takim tatusiem byłoby mu raczej ciężko.

***

Feel zatrudnił własnego dentystę, który dba o uzębienie całego zespołu. W końcu bycie gwiazdą zobowiązuje.

***

Marcin Prokop i Dorota Wellman to ulubieńcy homoseksualistów. Fakt podaje, że niedawno otrzymali statuetki Hiacynta – nagrody środowiska gejów za szerzenie tolerancji.

***

Super Express twierdzi, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel szykują się do ślubu. Reporter gazety spotkał ich, kiedy w nocy opuszczali parafię przyszłej Panny Młodej.

***

Kto w VIII edycji Tańca z gwiazdami? Magazyn Party wspomina o Dariuszu Michalczewskim, ale problemem jest honorarium Tygrysa. Sportowiec chce, aby stacja zapłaciła mu z góry zapisane w kontrakcie pieniądze, bez względu na ilość odcinków, w których wystąpi.

Marta Żmuda-Trzebiatowska ma nieco mniejsze wymagania, ponoć jej udział został już potwierdzony.

***

Kinga Rusin pisze książkę.

– Kinga chciałaby podzielić się z ludźmi swoimi refleksjami i doświadczeniami na temat tego, jak żyć. Poczuła, że dojrzała, żeby to napisać – zdradziła Party jej przyjaciółka.

Spodziewamy się porad w stylu „jak pracować po 12 godzin na dobę i nie paść\”.

***

I coś zupełnie z innej beczki. Majewski ostatnio przechodzi samego siebie i tworzy nowe hity. Tak też jest w przypadku nowego hymnu na Euro: