Prawie 6 miesięcy po tym, jak jej mąż Will Smith uderzył Chrisa Rocka w telewizji na żywo podczas rozdania Oscarów, Jada Pinkett Smith świętuje dzień „Łyse jest piękne”.

Jada Pinkett-Smith przerywa milczenie – 2 miesiące później

50-letnia aktorka i gospodyni talk show „Red Table Talk” zamieściła we wtorek na Instagramie swoje zdjęcie z opisem celebrującym świętowanie Narodowego Dnia łysiny „Łyse jest Piękne”.

Ten dzień to piękny dzień dla wszystkich moich braci i sióstr bez włosów – powiedziała Pinkett Smith w podpisie swojego posta, który zyskał ponad 62 000 polubień.

Jada Pinkett-Smith i problemy z łysieniem

To właśnie z powodu łysienia plackowatego, które po raz pierwszy zdiagnozowano w 2018 roku, Jada Pinkett-Smith była przedmiotem żartu, który doprowadził do słynnego już policzka z nocy oscarowej.

Pinkett po raz pierwszy odniosła się do incydentu w swoim programie „Red Table Talk” na początku czerwca, wzywając Rocka i Smitha do „porozmawiania o tym”.

Stało się! Oficjalny kochanek Jady Pinkett-Smith powie wszystko

A teraz, jeśli chodzi o noc Oscara, mam najgłębszą nadzieję, że ci dwaj inteligentni, zdolni mężczyźni będą mieli okazję do uzdrowienia, przedyskutowania tego i pogodzenia się […] W obecnym stanie świata potrzebujemy ich obu. I wszyscy potrzebujemy siebie nawzajem bardziej niż kiedykolwiek – powiedziała wtedy Jada Pinkett-Smith.