Willa Smitha czeka kolejne upokorzenie, 29-letni mężczyzna, który był oficjalnym kochankiem jego żony, właśnie podpisał kontrakt na 6-cyfrową kwotę na napisanie książki, która szczegółowo opisze jego wybryki z żoną kontrowersyjnego zdobywcy Oscara.

Policja czekała, by wyprowadzić Willa Smitha z ceremonii Oscarów

kochanek Jady Pinkett-Smith zdradzi tajemnice

50-letnia Jada Pinkett-Smith, przyznała, że ​​spała z 29-letnim muzykiem Augustem Alsiną, będąc nadal żoną 53-letniego Willa Smitha, nazywając to „splątaniem”.

Osoby bliskie Augustowi powiedziały, że jego historia była w centrum wojny przetargowej między wydawcami.

August przygotowuje się do podpisania dużego kontraktu na książkę, w której szczegółowo opisze jego romantyczne związki z Jadą […] Zawsze utrzymywał, że Will dał mu pozwolenie na spanie z Jadą, czemu Will publicznie zaprzeczył […] August opowie szczegółowo o swoim romansie z Jadą, a także opowie o tym, jak spędzał czas mieszkając w domach należących do Willa Smitha.

Trudny czas Willa Smitha

Całkowicie oddałem się temu związkowi przez lata mojego życia – wyznał Alsina.

Chris Rock o incydencie z Willem Smithem – pierwszy raz!

August Alsina upierał się również, że Will wiedział o ich romansie mówiąc, „Właściwie usiadłem z Willem i z nim rozmawiałem. Dał mi swoje błogosławieństwo”. Will i Jada przyznali, że spała z Alsiną, ale upierali się, że gwiazdor „Facetów w Czerni” nie udzielił Alsinie błogosławieństwa.

Will Smith i Jada Pinkett Fot. MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Will Smith i Jada Pinkett Smith na Vanity Fair Oscar party Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum