Szukamy dla Was plotek w całym internecie. Przeszukujemy czeluści sieci po to, aby każdy dzień na Kozaczku zaskakiwał Was czymś nowym. Tak jest i tym razem!

Czy wiecie, że fani twórczości Mela Gibsona odkryli, że znany aktor i reżyser bardzo często robi dowcipy „wewnątrz filmu\”. Na czym one polegają?

Hmm, odpalcie poniższe filmiki i sami się przekonajcie. Poczucie humoru Mela jest moim skromnym zdaniem obrzydliwe. No bo jak inaczej opisać kolesia przebranego w strój Waldo, leżącego na ciałach zmasakrowanych Majów? Albo Mel Gibson przebrany za Saddama. (tutaj w samym trailerze).

O ile w przypadku powyższego trailera można powiedzieć, że to głupi żart któregoś internauty, o tyle w drugim przypadku absolutnie nie!

To tylko jedna klatka, dlatego przeglądajcie film na pauzie i sami się przekonajcie!

Sprawdziłem również, czy to przypadkiem nie jest kolejne dzieło jakiegoś życzliwego fana. Jak podają amerykańskie źródła okazuje się, że współpracownicy Gibsona wiedzieli o tym już od samego początku. Mel kocha różnego rodzaju \”wpadki w filmach\” i dlatego sam postanowił ukryć kilka \”gagów\” we własnych produkcjach. Podobno jest tego znacznie więcej.

Jeżeli na coś natraficie koniecznie dajcie nam znać.

P.S. sprawdźcie proszę na własnych kopiach filmu, czy jest to prawda i dajcie znać w komentarzach.

Filmik:

oraz dowód internauty: