W pierwszej edycji Żon Hollywood nie brała udziału. Poznajemy ją dopiero teraz. Rodzice Iwony Burnat pochodzą z Tarnowa. Ona urodziła się za granicą, ale rodzice posyłali ją równolegle do polskiej szkoły. Po edukacji zajęła się promowaniem klubów i restauracji w Chicago. W pracy poznała swojego partnera – znanego hinduskiego aktora i wokalistę. Teraz para mieszka po sąsiedzku z Kim Kardashian, czy Justinem Bieberem. Reggie pielęgnuje swoją karierę, Iwona zaś zajmuje się produkowaniem ekskluzywnej odzieży i akcesoriów dla psów.

Wielu podziwia urodę Iwony – szczupła, blond włosy, spory biust. Jak laleczka – chiałoby się powiedzieć. Ostatnio Burnat gościła w Polsce. Udzieliła wtedy wywiadu cosmopolitan.pl, w którym zdradziła m.in. jak dba o sylwetkę. Nie jest łatwo:

– Od rana zawsze muszę ćwiczyć. Tutaj zajechaliśmy wczoraj, a dzisiaj rano wstaliśmy o 6.30 rano. Do „gymu” musieliśmy iść, potem na śniadanie. To jest zawsze dobry energy dla mnie i jak jestem gdzieś i nie mogę iść na pole na spacer na godzinę, nie wiem, co robić ze mną i chce mi się spać.

Życzymy wszystkiego dobrego!

Jak Iwona Burnat z Żon Hollywood dba o sylwetkę? (VIDEO)

Jak Iwona Burnat z Żon Hollywood dba o sylwetkę? (VIDEO)

Jak Iwona Burnat z Żon Hollywood dba o sylwetkę? (VIDEO)