Powrót Jennifer Lopez i Bena Afflecka to niewątpliwie jedno z najgorętszych wydarzeń ostatniego roku. Kiedy wszyscy rozpływają się nad ich odświeżonym związkiem i każdym całusem tej pary na ściance, mało kto zastanawia się jak w tej sytuacji ma się była żona Bena. Okazuje się, że Jennifer Garner ma ten temat wyrobione zdanie.

Co robi Jennifer Garner?

Jennifer Garner była żoną Afflecka przez 13 lat. Pobrali się niedługo po hucznym rozstaniu Bena i Jennifer Lopez, a ich związek zaowocował trójką wspólnych dzieci. Ben przez ostatnie lata ich małżeństwa borykał się z problemem alkoholowym, jednak Garner za wszelką cenę walczyła o ten związek. Niestety kilka tygodni temu Ben w swojej niefortunnej wypowiedzi w jednym z wywiadów stwierdził, że gdyby pozostał w tym związku „wciąż by pił”.

Ben Affleck: „Wciąż” bym pił, gdybym został w związku z Jennifer Garner

Mimo medialnej burzy i późniejszych przeprosin Bena, Jennifer nigdy oficjalnie nie odniosła się do tych „zarzutów” i okazuje się też, że nowy/stary związek Bena nie robi na niej większego wrażenia.

„Próbuje żyć swoim życiem i wychowywać swoje dzieci, a ostatnią rzeczą, jaką chce robić, jest zmaganie się z życiem miłosnym Bena” – powiedział informator E!News. „Koncentruje się zawsze na szczęściu dzieci, a Ben jest dobrym ojcem”.

Ben Affleck kłóci się z byłą? Spotkali się pod szkołą ich dzieci (ZDJĘCIA)

Według kolejnego informatora, który udzielił informacji Entertaiment Tonight, Garner „nie chce być w żaden sposób częścią tego cyrku ani wzbudzać uwagi mediów”, według udostępnionych informacji, chce po prostu w spokoju wychowywać 16-  letnią Violet, 13 – letnią Serafinę i 9- letniego Samuela.

Jennifer Garner nie jest zadowolona ze związku Bena Afflecka i J.Lo? „Nie chce mieć nic wspólnego z medialnym cyrkiem”

Ostatecznie Jennifer uznała, że dla jej dzieci najważniejsze jest, że Ben jest „zdrowy”, a jej stosunki z byłym mężem są aktualnie poprawne i dogadują się w sprawie opieki na dziećmi. Aktorka jednak nie zabiera oficjalnego głosu w tej sprawie i zdaje się, że to się nie zmieni. Według oficjalnych informacji na razie pozostaje singielką.

Ben Affleck tłumaczy się ze swoich ostrych słów! Wspiera go J.Lo

 

Jennifer Lopez and Ben Affleck attend a special screening of the film „Marry Me” at the Directors Guild of America in Los Angeles, California, U.S., February 8, 2022.,Image: 660784425, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Santa Monica, CA – Ben Affleck and Jennifer Garner meet up to attend a parent meeting at their kid’s school in Santa Monica.
*UK Clients – Pictures Containing Children
 Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Brentwood, CA – *EXCLUSIVE* Ex’s Ben Affleck and Jennifer Garner have a tense conversation outside her house. The former husband and wife drove away on Ben’s Range Rover with Jen on the driver’s seat while unhappy Ben hopped in on the passenger’s seat.
Credit line: BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – Celebrities at the Ceremony Honoring Jennifer Garner with a star on the Hollywood Walk Of Fame.
Pictured: Jennifer Garner, Samuel Garner Affleck, William John Garner, Seraphina Rose Elizabeth Affleck, Viole
BACKGRID USA 20 AUGUST 2018
* Local Caption *** Jennifer Garner, Samuel Garner Affleck, William John Garner, Seraphina Rose Elizabeth Affleck, Viole

jennifer-garner-2