Jennifer Garner (49 l.) w 2018 roku rozwiodła się z Benem Affleciem (48 l.). Dzielą się opieką między trójką dzieci: Violet, Seraphiną i Samuelem. Jak zareagowała na nowy związek byłego męża?

Ben Affleck: Najbardziej ŻAŁUJĘ ROZWODU z Jennifer Garner

Jennifer Garner o związku Bena Afflecka i J.Lo

Jennifer Garner nadal spotyka się z byłym mężem ze względu na dzieci. Podczas ważnych dla nich chwil, nie mają problemu, żeby wspierać je razem. Dla Jennifer to one są priorytetem i ma nadzieję, że nowy związek Bena na nie nie wpłynie.

Nie chce mieć nic wspólnego z medialnym cyrkiem, który otacza ożywiony romans Bena z J.Lo. Jej jedynym zmartwieniem są i zawsze były ich dzieci i dopóki on jest przy nich jako ojciec, jest szczęśliwa. Jen akceptuje to, że Ben umawia się z J.Lo, ale po prostu nie chce dać się wciągnąć w ten szał. Lubi zachowywać trochę prywatności, ale popiera każdą decyzję Bena, dopóki jest szczęśliwy, zdrowy i stawia dzieci na pierwszym miejscu – donosi informator HollywoodLife.

Jennifer Garner wciąż myśli o Benie Afflecku! Zdradziła, jakie ma marzenie

Aktorka pracowała nad relacją z byłym mężem, aby nadal mogli być wspaniałymi rodzicami. Ufa mu również, że spotyka się z odpowiednimi ludźmi. Darzy zaufaniem także Jennifer Lopez.

Jeśli chodzi o randkowanie Bena, wie, że on spotyka się ze wspaniałymi ludźmi. Ufa Benowi i Jen.

Świat na to czekał – są zdjęcia, na których Ben Affleck i J.Lo CAŁUJĄ się

Lopez ostatnio została przyłapana na randce z Affleckiem, podczas której towarzyszyły im jej dzieci, bliźniaki Emme i Max.

Jennifer Garner z dziećmi fot. The Mega Agency / Forum

Jennifer Garner z dziećmi fot. Forum/Backgrid

Ben Affleck z dziećmi fot. Forum/Backgrid

Jennifer Lopez i Ben Affleck w objęciach

Jennifer Lopez i Ben Affleck w objęciach fot. Backgrid USA / Forum

Lopez i Affleck razem w Miami

Lopez i Affleck razem w Miami fot. Backgrid USA / Forum