Po rozstaniu ze Scottem Disickiem (36 l.) Kourtney Kardashian (40 l.) spotykała się z kilkoma mężczyznami. Zazwyczaj byli od niej dużo młodsi i dobrze znani z show-biznesie. Najbardziej dziwacznym związkiem, o jakim plotkowano, był romans Kourt z Justinem Bieberem.

Kourtney Kardashian na lunchu z nieznajomym mężczyzną – ma brodę i jest trochę podobny do Scotta Disicka

Ostatnio Kourtney Kardashian dała sobie chwilę odpoczynku od nowych związków. Wakacje spędziła z rodziną i przyjaciółmi. W ubiegłym tygodniu mama Masona, Penelope i Reigne’a wróciła do domu i wpadła w wir domowych oraz zawodowych obowiązków.

Jest niska, ale figurę ma genialną – Kourtney Kardashian BEZ PHOTOSHOPA w bikini

Tymczasem paparazzi wypatrzyli celebrytkę w West Hollywood. Kourtney wybrała się na lunch z nieznajomym, bardzo przystojnym mężczyzną. Wyższy od Kourtney o głowę, brodacz w sportowym ubraniu trochę przypomina nam Scotta Disicka. Nie tylko z powodu brody i łądnego uśmiechu – kompan Kourtney miał na przegubie złotą bransoletkę – zapewne pamiętacie, że Scott ma ogromną słabość do drogich gadżetów i męskiej biżuterii i mógłby nosić trzy zegarki na raz, by udowodnić, że jest majętną osobą. Ot, taki kaprys.

Kourtney Kardashian na zakupach z Penelope – czy to, co niosły w rękach to PRZESADA? (ZDJĘCIA)

Co łączy Kourt i jej towarzysza? WIdać, że para swobodnie czuje się w swoim towarzystwie. Trudno jednak stwierdzić, czy coś między nimi zaiskrzyło. Być może Kourtney i przystojny brodacz to po prostu znajomi z pracy?

Naszym zdaniem pasowaliby do siebie jako para – czyż nie?

Kim jest przystojny brodacz, z którym Kourtney Kardashian poszła wczoraj na lunch? Fot. Forum, Backgrid USA

Mężczyzna, z którym Kourt wybrała się do lokalu, Forum, Backgrid USA

Kourtney Kardashian ma nowego chłopaka? Kim jest ten mężczyzna? Fot. Forum, Backgrid USA

Kourtney Kardashian z mężczyzną, Fot. Forum, Backgrid USA

Fot. Forum, Backgrid USA

Kourtney jest w świetnej formie! fot. Forum, Backgrid USA