Pod koniec stycznia Agnieszka Radwańska (31 l.) ogłosiła, że ona i jej mąż, Dawid Celt (34 l.), spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka. Odkąd sportsmenka podzieliła się tą informacją, chętnie publikowała zdjęcia z ciążowym brzuchem. Pokazała też fotki z baby shower i wówczas zdradziła, że urodzi chłopca.

Agnieszka Radwańska na śniadaniu w modnej warszawskiej knajpie (ZDJĘCIA)

Jaką matką jest Agnieszka Radwańska?

Syn pary przyszedł na świat 27 lipca i otrzymał na imię Jakub. Szczęśliwi rodzice niemal natychmiast pochwalili się w sieci zdjęcia dziecka. Mija blisko miesiąc od pojawienia się chłopca na świecie. Jak Agnieszka Radwańska radzi sobie z maluchem? Jej mąż, Dawid Celt, w rozmowie z Interią opowiedział o szczegółach życia z dzieckiem.

Agnieszka radzi sobie bardzo dobrze, jest bardzo cierpliwa, przyjmuje to wszystko, także jestem bardzo mile zaskoczony i czasami ją podziwiam. Oczywiście to początek, także ciężko tu oceniać, ale są też, wiadomo, gorsze dni, a radzi sobie z nimi bardzo dobrze – powiedział.

Syn Agnieszki Radwańskiej będzie sportowcem?

Radwańska pod koniec 2018 roku przeszła na sportową emeryturę, ale nie da się ukryć, że sport stanowił wielką i ważną część jej życia. Podobnie jest w przypadku jej męża. Dawid Celt tenisistą, trenerem i sparingpartner. Był też drugim trenerem Radwańskiej. Czy para chce, aby ich dziecko też wybrało sportową karierę?

Absolutnie nie mamy na to żadnego ciśnienia. Na pewno nie będzie tak, że będziemy przekładać na dziecko jakieś swoje niespełnione ambicje. Agnieszka jest osobą spełnioną, osiągnęła w sporcie bardzo dużo, wie, ile to kosztuje, wie jaką drogę trzeba przejść, więc nie sądzę, by miała ciśnienie, by pchać młodego w stronę tenisa – wyznał.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Radwańska na pięknych zdjęciach z mężem. „Ostatnia rocznica we dwoje”

Agnieszka Radwańska pokazała, co je w CIĄŻY

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt na ściance

Agnieszka Radwańska z mężem, Dawidem Celtem/fot. AKPA

Agnieszka Radwańska na ściance

Agnieszka Radwańska/fot. Podlewski/AKPA