Natalii Siwiec nie było jeszcze w programie u Krzysztofa Ibisza. Celebrytka jednak szybko nadrabia zaległości. W najbliższą sobotę pojawi się w Studio Weekend.

Producenci programu zapowiadają ją jako kobietę, która pokazała całemu światu jak należy kibicować swoim piłkarzom. Dodalibyśmy jeszcze – kobietę, która pokazała całej Polsce jak się robi błyskawiczną karierę.

Najgorętsza postać ostatnich miesięcy w ekspresowym tempie zawładnęła polską prasą i internetem. Wszystko dzięki seksownym fotkom i pikantnym wyznaniom. Ostatnio na przykład przyznała się do seksu z kobietą.

Natalia porozmawia z Krzysztofem o skutecznych sposobach na podryw, i czy faktycznie działają one na kobiety? Dowiemy się też, czy ona sama lubi podrywać oraz jaki podryw działa na nią najbardziej?

Dodatkowo Siwiec weźmie udział w zabawie Idź na całość. Wspólnie z Zygmuntem Chajzerem zagra o kultowego już „Zonka” i… milion złotych.

Natalii powoli kończą się talk show, w których mogłaby wystąpić. Kiedy już wyczerpie wszystkie możliwości, jakie programy polecilibyście jej na przyszłość?

&nbsp

Jaki podryw działa na Natalię Siwiec?

Jaki podryw działa na Natalię Siwiec?

Jaki podryw działa na Natalię Siwiec?