Kryzys w związku Meghan i Harry’ego był jedynie wymyśloną historią przez brytyjskie i amerykańskie media? W końcu to nie pierwszy raz. Okazuje się jednak, że para ma się dobrze! Książę Harry i Meghan Markle zostali właśnie sfotografowani, gdy ponoć świętowali 42. urodziny Meghan w Montecito.

Meghan Markle stawia na mocny trend „latte”

Według Daily Mail Meghan i książę Harry pojawili się na kolacji w modnej miejscówce Tre Lune w Montecito w Kalifornii. Jubilatkę można było zobaczyć z mężem i przyjacielem Mattem Cohenem, w odważnej (jak na nią) stylizacji. Była aktorka i księżna Sussex rzadko wybiera mocne looki, dlatego też jej sukienka maxi w czarno-białe pasy zwróciła uwagę komentatorów.

Ciężki czas u Harry’ego i Meghan

W maju ogłoszono, że duet zrywa współpracę ze Spotify 3 lata po podpisaniu umowy na podcasty i materiały audio o wartości 20 milionów dolarów, według doniesień „członkowie rodziny królewskiej nie wyprodukowali wystarczającej ilości treści”.

Meghan Markle wciąż wkurzona na Kate Middleton

Następnie, w lipcu, rozeszły się pogłoski, że po wszystkich dramatach książę Harry i Meghan „rozstali się”. Jednak wiadomo, że spekulacje o rozstaniu zostały „dosłownie zmyślone”.