Meghan Markle (42 l.) i księcia Harry’ego (39 l.) przyłapano, jak trzymali się za ręce podczas romantycznego wypadu na luksusową wyspę na Karaibach. Przypadkowi przechodnie sfotografowali parę, gdy ta przechadzała się ulicami wyspy Canouan należącą do Saint Vincent i Grenadyny. Meghan i Harry trzymali się za ręce, „Po prostu wyglądali na bardzo szczęśliwych, że spędzają razem wakacje”, wyznał Daily Mail informator.

Meghan Markle wróciła do Nowego Jorku cała na biało

Książę Harry widziany był w szortach, a ten rzadko pojawia się w tak wakacyjnym looku z odsłoniętymi nogami. Tymczasem Meghan Markle wyglądała szykownie w długiej białej, dzianinowej sukience maxi, okularach przeciwsłonecznych i białym kapeluszu przeciwsłonecznym.

Meghan i książę Harry na luksusowych wakacjach

Przechodnie poinformowali brytyjskie media, że widziano ich, jak wychodzili ze sklepu z luksusową żywnością w Sandy Lane Yacht Club i Marina w Glossy Bay.

Meghan Markle chce powrócić do aktorstwa

Kiedy Harry wychodził ze sklepu, lekko wpadł na jedną z beczek [na zewnątrz] i oboje zachichotali, a Meghan sięgnęła po jego rękę, dodał informator.

Canouan w Saint Vincent i Grenadynach słynie z luksusowych hoteli, eksluzywnych restauracji i SPA. Lubują się w niej wyjątkowo zamożni turyści.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: