Ksiażę Harry (39 l.) i Meghan Markle (42 l.) zostali sfotografowani, gdy całowali się na imprezie charytatywnej. Para pojawiła się na meczu polo w Miami na Florydzie, aby wesprzeć Sentebale, organizację założoną przez księcia Harry’ego w 2006 roku na rzecz dzieci w Afryce cierpiących na HIV i AIDS.

Meghan Markle wyglądała niezwykle szykownie w kremowej sukience z odkrytymi ramionami i wycięciem z przodu. Sukienka wiązana na szyi pochodzi z kolekcji Heidi Merrick (ok. 2000 złotych), podobnie jak jej okulary przeciwsłoneczne (ok. 900 złotych).

Meghan Markle powróciła na Instagram! Chce być nową Marthą Stewart

Pani Sussex swój look uzupełniła kremowymi szpilkami jej ulubionej marki Aquazzura (ok. 2800 złotych) i torebką na ramię Valentino (ok. 12,000 złotych).

książę Harry Meghan Markle

Meghan i Harry na meczu polo

Książę Harry był jednym z zawodników, a Meghan Markle dumnie obserwowała jego grę i dzielnie kibicowała mężowi. Po zakończeniu meczu Meghan Markle zaskoczyła Harry’ego i jego drużynę, wręczając im trofeum za wygraną.

Meghan i książę Harry oficjalnie o aferze zdjęciowej księżnej Kate

Ich ostatnie wspólne wyjście miało miejsce niedługo po tym, jak para ogłosiła,  że jest na wczesnym etapie produkcji 2 projektów dla Netflix. W tym jednego poświęconego grze w polo.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Meghan Markle książę Harry