Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich wulgarnych odzywek do osób, które mają odmienne zdanie niż on. Tym razem zaatakował doświadczonych i profesjonalnych dziennikarzy z TVN i TVN24.

Jakimowicz o dziennikarzach TVN: „Spieszcie się, szmaciarze, zadawać pytania.”

Pracownik TVP zdradził, ile zarabia Jakimowicz. Tyle płacą mu za tańczenie do Modern Talking?

Od 17 miesięcy wniosek o przedłużenie koncesji dla TVN leży w KRRiT, która na rozkaz Jarosława Kaczyńskiego robi wszystko, aby doprowadzić do sytuacji, jaka miała miejsce za PRL-u – jedna telewizja siejąca propagandę.

W tej historii nie mogło zabraknąć celebryty, Jarosława Jakimowicza, który od dłuższego czasu bawi się w dziennikarza w TVP i prowadzi m.in. program TVP Info. Jego brak klasy, słownictwa i ogłady nie raz był komentowany w Internecie, a prawdziwi dziennikarze załamują ręce, gdy patrzą na ten wytwór.

Mimo wielu krytycznych komentarzy Jakimowicz nie ustępuje i w coraz obraźliwszych słowach oczernia ludzi z doświadczeniem i wiedzą, którzy pokazują fakty takimi, jakie są. Tym razem w poście dodanym na Instagramie zwyzywał dziennikarzy pracujących w TVN od „szmaciarzy”.

Sprawa „lex TVN” jest szeroko komentowana w Polsce i USA, bowiem TVN należy do koncernu Discovery, który jest w rękach Amerykanów. Trudno wyobrazić sobie, że nasi sojusznicy nie będą mogli prowadzić biznesu w Polsce i to na rozkaz Jarosława Kaczyńskiego.

Jakimowicz z gitarą i „Ogórek dance” w TVP Info. Na to idą wasze miliardy

Tygodnik „NIE” stworzył ostatnio zabawne koleże z „dziennikarzami” pracującymi w TVP. Wśród nich nie zabrakło Danuty Holeckiej i wspomnianego Jakimowicza. Ten nie pozostawił grafiki bez komentarza:

Tygodnik „NIE”, o którym myślę, co myślę, popełnił kilka kolaży. Jestem bohaterem jednego z nich. Uśmiałem się – Jakimowicz prowadzącym „Uwagi”? Bardzo chętnie. Jak tylko będzie taka okazja, jestem na tak. Po skandalicznym materiale, który zrobili na mój temat, doczekali się pozwu sądowego. Nie mam najmniejszych szans na ugranie czegokolwiek, bo bronią się, że pokazując mnie na filmikach, ale nie podając nazwiska, nie wskazują mnie jako sprawcy. Komedia! Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji odpowiedziała, że z materiału nie wynika, że chodzi o moją osobę. Ale szambo! Zwróciłem się również do Rzecznika Praw Obywateli o pomoc, ale nie może mi takowej udzielić, bo jak napisał, żadna prokuratura w Polsce nie prowadzi postępowania w mojej sprawie. Czyli domyślacie się państwo, że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. Spieszcie się, szmaciarze, zadawać pytania… jak mówił pewien francuski filozof – można przeczytać.

Pod postem zawrzało. Obserwatorzy Jakimowicza od razu zaczęli komentować jego słowa.

Większego szamba od TVP to nie ma, a twoja wypowiedź tylko to potwierdza – napisał jeden z internautów.

Dobrze że to kolaż i nie ma na to szans w rzeczywistości. Ty już w „Big Brotherze” byłeś żenujący – napisał kolejny.

Pan Jakimowicz i jego „śpieszcie się, szmaciarze, zadawać pytania”. Szambo wybiło. Koleżanki i koledzy z TVN i TVN24 – z każdym takim wpisem ludzie będą za wami jeszcze bardziej. – napisała Żaneta Gotowalska, redaktor portalu naTemat.pl

scena z: Jarosław Jakimowicz, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz fot. AKPA/AKPA