Jarosław Jakimowicz występował w różnych stacjach m.in. w Polsacie w programie „Kurier sensacyjny” i w TV4 w programie „Big Brothera VIP”. Natomiast od jakiegoś czasu zadomowi się w Telewizji Polskiej i prowadzi program „W kontrze” z Magdaleną Ogórek. Często staje po stronie partii rządzącej.

Syn Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz uważa, że to mężczyźni CIERPIĄ przez obostrzenia: Kobiety nadal z radością piorą, prasują…

Kilka dni temu skomentował decyzję kabaretu „Ani Mru Mru”, który odmówił wzięcia udziału w programie „Kabaret za kulisami” w TVP. Wspomniał Jarosława Jakimowicza:

Zdaję sobie również sprawę, że odwołuje swój udział w ostatniej chwili, ale wierzę, że bez problemu znajdziecie zastępstwo, w instytucji, w której aż roi się od dowcipnych gwiazd, takich jak Jarosław Jakimowicz czy Ida Nowakowska – napisał Marcin Wójcik. 

Na odpowiedź Jarosława Jakimowicza nie trzeba było długo czekać: „Odezwał się w nim heroiczny twardziel, który ma w d. TVP PIS! OK. Pokaż twardzielu, ile zarobiłeś w tej i dzięki tej telewizji kasy? Ty i agencja, która ciebie reprezentuje? Akurat ich stawki uchodziły za chore, ale zawsze im tego gratulowałem. Co, do jakiego projektu nie dogadałeś się z TVP, że tak im się odgrywasz?„. 

Jarosław Jakimowicz kiedyś i teraz

Można zauważyć, że Jakimowiczowi zależy na dobrych kontaktach z Jackiem Kurskim. Natomiast odmienne zdanie ma jego syn 20-letni Jovan. Można zauważyć na jego profilu instagramowy, że nie głosuje za obecny rządem. Otwarcie poparł Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta. Z kolei teraz bierze aktywny udział w strajku kobiet.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

❗️❗️❗️ #tojestwojna #piekłokobiet #wolnywybór #ogolnopolskistrajkkobiet #strajk #kobiety

Post udostępniony przez Jovan Jakimowicz (@jovanjakimowicz)

Jovan pod zdjęciem dostaje niemiłe komentarze. Jak na przykład:

    • Twój stary w szczujnej ku*** ma inne poglądy
    • Jak się czujesz z tym, że Twój ojciec to psycho-patol?!
    • ale od Ojca za te poglądy to należy ci się lanie synek
    • Brawo dla Pana. Może trzeba przekonać Pana ojca aby też przeszedł na odpowiednią stronę. Stronę takich odważnych ludzi jak Pan. Pozdrawiam

Jarosław Jakimowicz z nową partnerką (FOTO)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#trzaskipodługopisie 🇵🇱 ❗️ 30,46%❗️ ‼️12.07.2020 ‼️ @trzaskowskirafal @mlodzi_dla_trzaskowskiego

Post udostępniony przez Jovan Jakimowicz (@jovanjakimowicz)