Jarosław Bieniuk po śmierci Ani Przybylskiej związał się z Martyną Gliwińską. Mówił, że to wspaniała kobieta. Ich drogi jednak się rozeszły. Było za wcześnie? Na ten temat otworzył się w wywiadzie dla wemen.pl.

Jarosław Bieniuk o tym, jak radzi sobie ze śmiercią Ani i samotnym ojcostwem

Do czasu choroby Ani żyłem głównie przyszłością. Cały czas myślałem o tym, jak to będzie, gdy skończę karierę. Wyobrażałem sobie, że będziemy mieli z Anią tyle czasu dla siebie, że będziemy jeździć, zwiedzać. To mnie motywowało. Wyszło inaczej, dlatego przesterowałem myślenie i żyję tym, co teraz.

Martyna Gliwińska w trzecią rocznicę śmierci Ani dodała nawet wzruszający wpis. Musi być kimś bliskim dla rodziny Jarka. On jednak powiedział, że obecnie z nikim się nie spotyka.

Nowa partnerka Jarosława Bieniuka wspomina Annę Przybylską

Mam dużo osób wokół siebie, dużo zajęć. Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku – żali się Jarek. Oczywiście w perspektywie całego życia nie chciałbym zostać sam w czterech ścianach. Kiedyś dzieci dorosną, pójdą w świat. Samotność to nie jest fajna opcja na starość. Ale staram się nie planować za bardzo do przodu. Życie mnie tego nauczyło. 

Pobiegane w pięknych okolicznościach 👊🏻 #oslo #ekebergparken #norwaycup #akademialechii #u17 #rusz4litery 😉

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

#weselelicho #rodzinnie #zabawa #swietokrzyskie #kielce #🥂

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)


Jarosław Bieniuk rozstał się Martyną Gliwińską?