Urszula Dudziak przyjęła fotel jurorski w programie The Voice of Poland, co oznacza, że zwolniło się jej miejsce w edycji 60+.

Marcelina Zawadzka znika z „The Voice of Poland”. Wiadomo, kto ją zastąpi

Kto zastąpi Urszulę Dudziak

Długo spekulowano, że fotel jurorski obejmie Małgorzata Ostrowska. Teraz jednak pojawiło się nowe nazwisko na liście.

Jak donosi „Fakt” producenci programu poważnie myślą o zaangażowaniu Izabeli Trojanowskiej. Podobno producentom bardzo zależy na tym, aby w fotelu jurorskim zasiadła piosenkarka, która do tej pory nie oceniała uczestników w tego typu programie.

Margaret nie wróci do „The Voice of Poland”. TVP zabrała głos

Wciąż nie wiadomo, kto dołączy do Alicji Majewskiej, Andrzeja Piasecznego i Marka Piekarczyka, pewne jest, że nie jest to jedyna zmiana w programie. Prowadzący show Tomasz Kammel został zastąpiony Rafałem Brzozowskim.

Obie piosenkarki największe triumfy święciły w latach 80, zdobywając serca publiczności ostrzejszymi rockowymi brzmieniami. Zarówno Małgorzata Ostrowska jak i Izabela Trojanowska wciąż cieszą się sympatią fanów i nagrywają nowe płyty.

Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z „The Voice of Poland”. Teraz pokazała mu, co potrafi

Która z nich lepiej sprawdziłaby się w roli jurorki?

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Sonda

poll-violet

Którego z prowadzących "The Voice Senior" wolicie: Tomasza Kammela czy Rafała Brzozowskiego?

1

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel to telewizyjny wyjadacz. Wysłał zakochanych na wycieczki w „Randce w ciemno” i serwował telewidzom pytanie na śniadanie, gdzie zapraszano nie do końca utalentowanych iluzjonistów. Prezenter z olbrzymim dorobkiem, który od lat cieszy się niesłabnącą sympatią publiczności.

2
Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał kręcił już kołem fortuny i dopytywał telewidzów jaka to melodia. Teraz przyszedł czas na kolejny krok w jego telewizyjnej karierze. Wymarzony zięć dla każdej matki. Dla Brzozowskiego rola prowadzącego „The Voice of Senior” to także powrót do przeszłości – w 2011 roku sam wziął udział w „The Voice of Poland” jako członek drużyny Andrzeja Piasecznego.