W sieci pojawiły się zdjęcia miliarderki w codziennym, ale bardzo modnym looku. Kylie Jenner (27 l.) została przyłapana przez paparazzi, gdy szła na spotkanie w Woodland Hills. Gwiazda miała na sobie modne jeansy z szerokimi nogawkami, które połączyła z krótką kurtką skórzaną własnej marki Khy.

Kylie Jenner zatrzęsie branżą mody? pochwaliła się swoją marką KHY

Jednak w sieci zawrzało nie w związku z jej modną stylizacją, a odkrytym brzuchem. Kylie Jenner pochwali się talią osy, która wygląda wręcz nierealnie, „Serio, czy ona się odsysa po każdym posiłku? Ten brzuch i talia są jak sztuczne”, brzmiał jeden z komentarzy.

Kylie Jenner i jej nierealne kształty

Niestety jej wąska talia to również optyczne złudzenie. A do tego jej piękna figura to efekt ciężkiej pracy sporego sztabu specjalistów od chirurgii plastycznej, estetycznej i dietetyki. Powiększając pupę i biust jej proporcje zmieniły się na tyle, że talia wygląda na węższą. Do tego odpowiednia stylizacja!

Timothee Chalamet i Kylie Jenner na randce w Nowym Jorku

Bufiasta i krótka kurtka, jeansy z obniżonym stanem i długimi nogawkami, pod którymi kryją się sandałki na szpilce. To również optycznie wydłuża jej nogi i całą sylwetkę, dodając jej złudnych centymetrów. Nie można jej zarzucić złej figury, ale całość wyglądająca tak doskonale to naprawdę układanka odpowiednio dopasowanych do siebie… puzzli.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: