Jenna Dewan (39 l.) od kiedy poinformowała, że spodziewa się dziecka fotoreporterzy nie odstępują jej na krok. Trzeba przyznać, że ciąża jej służy, bo na wszystkich zdjęciach wygląda kwitnąco. Aktorka nie ukrywała, że macierzyństwo jest dla niej spełnieniem marzeń i czekała na tę rolę, przez całe życie. Dewan pokazała, jak urósł jej brzuszek na zakupach z córką. Sprawdźcie sami!

Jenna Dewan w ciąży ma nie tylko większy brzuszek; spójrzcie na jej BIUST! (ZDJĘCIA)

Jenna Dewan w zaawansowanej ciąży robi zakupy z córką

Jenna Dewan i Steve Kazee spodziewają się dziecka. Aktorka ma już córkę – 6-letnią Everly, z wcześniejszego związku z Channingiem Tatumem. Niestety wydaje się, że sytuacja pomiędzy byłymi małżonkami się pogorszyła. 

Dewan przyznała, że ​​jej sześcioletnia córka Everly jest niesamowicie podekscytowana faktem, że będzie mogła zostać starszą siostrą. Dziewczynka nie może doczekać się, kiedy powita na świecie maleństwo.

Jest naprawdę podekscytowana. Everly jest naprawdę opiekuńcza. To takie słodkie. Martwi się tym, co jem, upewniając się, że to jest zdrowe  – powiedziała Jenna w rozmowie z Entertainment

Dziewczynka podobno pomaga mamie w najdrobniejszych czynnościach, jednak na zdjęciach widać, że tego dnia musiała mieć gorszy humor. Robiąc zakupy z Everly, w pewnym momencie 6 latka położyła się na podłodze w sklepie spożywczym. Po minie Jenny można wnioskować, że nie była zachwycona. Zwracanie na siebie uwagi w ten sposób jest częstą praktyką mniejszych dzieci.

Po zakupach Jenna zabrała córkę na mrożony jogurt.

Przyszła mama dwójki dzieci tego dnia miała na sobie długi płaszcz w kolorze beżowym. Pod spód założyła obcisłą, czerwoną sukienkę z złotymi guzikami. Można było zauważyć, że nie tylko brzuch aktorki się powiększył. Dewan podkreśliła również swój pełniejszy biust. Na nogi założyła proste baletki w lamparcie cętki. Całość prezentowała się wygodnie i z klasą.

Promienna Jenna Dewan uwielbia tańczyć w ciąży:

Jenna Dewan

Fot.Forum/BACKGRID

Jenna Dewan

Fot.Forum/BACKGRID

Podoba się Wam stylizacja ciężarnej Jenny?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rozwód Channinga Tatuma i Jenny Dewan zrobił się PASKUDNY!

38-letnia Jenna Dewan w obcisłej sukience; ciążowy brzuszek coraz większy! (ZDJĘCIA)

Jenna Dewan ujawnia, że ​​nie może dogadać się z Channingiem Tatumem w sprawie opieki nad córką

 

 

Fot.Forum/ Reuters

Jenna Dewan

Fot.Forum/Mega Agency