Jenna Dewan (39 l.) niebawem kolejny raz zostanie matką i ponownie zostanie żoną. Ona i jej partner Steve Kazee, z którym oczekuje narodzin dziecka, właśnie się zaręczyli. Co na to jej były mąż,  Channing Tatum, z którym była w związku blisko 10 lat?

NIETYPOWY baby shower Jenny Dewan – czegoś na nim ZABRAKŁO

Jenna Dewan zaręczona. Co na to Channing Tatum?

Jenna Dewan i Channing Tatum związali się ze sobą w 2009 roku. Szybko stali się jedną z bardziej gorących par. Jednak nic nie trwa wiecznie. Po blisko dziesięciu latach aktorska para postanowiła się rozstać. W 2018 roku ogłosili separację, a ostatecznie rozwiedli się pod koniec ubiegłego roku. Zarówno Jenna, jak i Channing są teraz w nowych związkach, a ten aktorki wszedł na wyższy poziom.

Jenna Dewan ujawnia, że ​​nie może dogadać się z Channingiem Tatumem w sprawie opieki nad córką

Zaręczyny to poważna sprawa dla Jenny, która z pewnością jest szczęśliwa. A Channing? Choć już nie są małżeństwem, to przecież za nimi kawał wspólnego życia. Czy informacja o zaręczynach byłej żony zasmuciła Channinga?

Jenna ma szczególne miejsce w sercu Channinga, ponieważ jest matką ich dziecka. Jest szczęśliwy z powodu zaręczyn Jenny i Steve’a. Cieszy się, że Jenna jest w dobrym miejscu i poszła do przodu – twierdzi źródło E! Entertainment.

ZOBACZ TEŻ:

Jenna Dewan w PIĘKNEJ ciążowej sesji!

Jenna Dewan wrzuciła zdjęcie zrobione tuż po przebudzeniu: bez makijażu i filtrów

NIEPRZYZWOITE? Zobaczcie co pokazali Channing Tatum i Jessie J na Instagramie

 

Jenna Dewan, Channing Tatum/fot. Forum

Jenna Dewan, Channing Tatum/fot. Forum