Channing Tatum (39 l.) i Jessie J (32 l.) kolejny raz zdecydowali, że się rozstają. Jak widać ich związek cały czas przeżywa wzloty i upadki. W październiki zeszłego roku informowaliśmy o ich rozpadzie, a po miesiącu już byli razem. Teraz sprawy miały wyglądać zupełnie inaczej. Co się stało? Koniecznie sprawdźcie.

NIEPRZYZWOITE? Zobaczcie co pokazali Channing Tatum i Jessie J na Instagramie

Channing Tatum i Jessie J kolejny raz się rozstali

Z uwagi na obecnie panującą, światową pandemię niektóre ze związków czeka prawdziwy test! Pary zmuszone są teraz do spędzania ze sobą 24 godziny na dobę. Niektóre związki mogą nie przetrwać takiego egzaminu, a podczas kwarantanny partnerzy mogą dojść do wniosku, że kompletnie do siebie nie pasują. Czyżby coś takiego przytrafiło się aktorowi i piosenkarce?

Nowy Jork czeka epidemia WNIOSKÓW ROZWODOWYCH – kwarantanna pokazuje parom, że nie mogą ze sobą wytrzymać

Channing i Jessie wrócili do siebie na początku tego roku. Wspólnie zadebiutowali również na ściance, a teraz ponownie są singlami. 

Jak podają media za oceanem ich rozstanie było „polubowne”. Osoba z bliskiego otoczenia aktora zdradziła, że mimo uczucia między nimi, zdali sobie sprawę, że muszą pójść naprzód. 

Obyło się bez dramatu. Po prostu postanowili się rozstać i nadal pozostaną dobrymi przyjaciółmi – powiedziało źródło 

Channing i Jessie mają różne priorytety i cele, które tak naprawdę się nie zgadzają. Wydawali się idealnie dopasowani, ale po prostu się nie udało – powiedziała osoba z otoczenia pary 

Podczas gdy Jenna Dewan niedawno przywitała na świecie synka i jest zaręczona ze Stevem Kazee, Channing po roku randkowania (z przerwami) z Jessie decyduje się na zerwanie.

Jak myślicie, olśniło ich na kwarantannie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jenna Dewan ZARĘCZONA. Jak zareagował Channing Tatum?

Jessie J wpadła z wizytą do swojego ex – Channinga Tatuma! Szykuje się wielki powrót?

Zakochani Channing Tatum i Jessie J po raz pierwszy na ściance od wielkiego powrotu!

Channing Tatum Jessie J

Channing Tatum Jessie J, fot.FORUM