Magazyn People poinformował, że Zoë Kravitz (34 l.) i Channing Tatum (43 l.) zaręczyli się po 2 latach randkowania. Mimo, że oboje milczą w tej sprawie i nie komentują plotek o zaręczynach, to w sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy na Halloween, na których widać nowy, diamentowy pierścionek na serdecznym palcu panny Kravtiz.

Channing Tatum o rozwodzie, „To było przerażające”

Para, która spotyka się od 2021 roku, została sfotografowana w halloweenowym przebraniu Rosemary i jej dziecka z filmu Polańskiego „Dziecko Rosemary” z 1968 roku.

A jeszcze niedawno Channing Tatum wyznał, że po burzliwym rozwodzie z byłą Jenną Dewan (42 l.) nie ma pojęcia, czy kiedykolwiek ponownie się ożeni.

Związki są dla mnie trudne. Chociaż jestem trochę monogamistą […] A sprawy sercowe, jeśli chodzi o ludzi, których kocham, jest mi naprawdę ciężko. Zawsze próbuję za bardzo, wiesz?

Channing Tatum zaręczony drugi raz

Dewan i Tatum poznali się na planie filmu muzycznego „Step Up”, następnie pobrali się w 2009 roku. Rozstali się 10 lat później i obecnie wychowują córkę Evelyn.

Channing Tatum ie kiedt powie córce o byciu striptizerem

Zaś Kravitz, która była krótkotrwałym małżeństwie z Karlem Glusmanem, sama zastanawiała się czy chce być jeszcze czyjąś żoną, „>Powinnam chcieć< małżeństwa i dzieci, ale ostatecznie „to niewygodne pytanie, szczególnie dla kobiety. Przez chwilę jest słodko, a potem już nie”, wyznała w rozmowie z GQ.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: