Channing Tatum (39 l.) i Jessie J (31 l.) umocnili swój związek. Para po krótkim rozstaniu zrozumiała, że tak naprawdę najlepiej czują się, gdy są razem. Wokalistka wróciła do aktora, który postanowił ogłosić całemu światu, że żadna kobieta nie jest piękniejsza od Jessie J. Ciekawe, co pomyślała sobie była żona Tatum’a. Channing ten rozdział zostawił za sobą i chętnie chwali się w mediach swoim szczęściem u boku piosenkarki.

Zakochani Channing Tatum i Jessie J po raz pierwszy na ściance od wielkiego powrotu!

Zakochani jak nigdy przedtem Channing Tatum i Jessie J

Channing i Jessie J od kiedy wrócili do siebie, wydaje się że ich związek jest pełen miłosnych iskierek. Widać, że aktor wpatrzony jest w swoją partnerkę jak w obrazek. Para spotykała się przez rok, po czym ku zaskoczeniu wszystkich ogłosili, że się rozstają. Wszystko miało miejsce przed świętami Bożego Narodzenia.

Po krótkiej separacji Tatum i Jessie J dali sobie kolejną szansę. 

View this post on Instagram

Hold on hold on! There’s so much going on in this vid lmao. First, the way her face lit up when she sees him at the conner of her eye awwwww please 🥺🥺 Second, that’s it, they owe me an album with him beatboxing and her freestyle rapping throughout. 😌😌 Third, MA’AM YOUR “Shut up” SOUNDS AMERICAN! What’s wrong with you???!! 🤣🤣🤣 Last, i love my people ♥️😭😫 . Cre to sis @liliheartbeat . My CHANNESSIE 🐻♥️🐰 . And if you wanna check out Channing’s and Jessie’s FanFic by me, here’s the link to wattpad: https://my.w.tt/alntrAg7XT . #jessiej #jessicacornish #jessie #jessicaellencornish #heartbeat #heartbeatforlife #jessiejsheartbeat #jessiejforlife #jessiejforever #jessiejmemes #ilovejessiej #thecoolestjessie #jess #cornish #tatum #channingtatum #channing #teamtatum #temporarily #fanfic #channessie #thetatums

A post shared by TPA (@tpa309_channessie) on

Wszystko wskazuje na to, że są pewni uczuć wobec siebie. Jessie teraz chętniej pokazuje, jak wygląda ich związek i częściej udostępnia wspólne zdjęcia i filmiki z Channingiem. Wcześniej raczej unikali chwalenia się prywatnością w mediach.

W najnowszym wideo piosenkarka robi zbliżenie na twarz ukochanego, który wygląda na rozbawionego całą sytuacją. Po chwili Jessie i Channing wykonują bliżej nieokreślone ruchy dłońmi, by zbliżyć się do siebie i namiętnie pocałować.

Channing Tatum Jessie J

Fot.Screen z InstaStory Jessie J

Widać, że świetnie się dogadują a między nimi jest naprawdę dobra energia i nić porozumienia.

Channing w pamiętnym wpisie na Instagramie, który wychwalał Jessie J –  dał do zrozumienia wszystkim, że nie ma bardziej zachwycającej i piękniejszej osoby niż Jessie (i nie chodziło mu jedynie o piękno zewnętrze). Tak, Tatum naprawdę dosadnie podkreślił, że opinia ta dotyczy również jego byłej partnerki.

Piosenkarka i aktor świetnie się razem bawią. Ciekawe, czy któreś z nich będzie chciało przenieść związek na wyższy poziom.

Channing Tatum Jessie J

Fot.Forum

Channing i Jessie zdecydują się na kolejny, poważniejszy krok?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Channing Tatum i Jessie J znowu RAZEM! „Nikt nie jest piękniejszy od Jess i tak, dotyczy to również mojej ex”

Channing Tatum udowadnia, że ma świetny kontakt z córką (ZDJĘCIA)

Rozwód Channinga Tatuma & Jenny Dewan zrobił się PASKUDNY!