Jennifer Garner przyznała, że jej pierwsze doświadczenia z macierzyństwem były wyjątkowo trudne. W wywiadzie dla magazynu Allure opublikowanym we wtorek, aktorka opowiedziała o swoich początkach jako matka i wyznała, że była wtedy „koszmarem” dla wszystkich wokół niej.

Jennifer Garner o macierzyństwie

Garner, która ma teraz 51 lat i trójkę dzieci – Violet (17 lat), Seraphinę (14 lat) i Samuela (11 lat), ze swoim byłym mężem Benem Affleckiem, wspominała, że była tak bardzo pochłonięta opieką nad Violet, że nie dawała dziecku ani chwili wytchnienia.

Ben Affleck ponownie tłumaczy się z oskarżeń pod adresem byłej żony, Jennifer Garner

„Nie dawałam jej swobody myśli – byłam na nią cały czas nakręcona. Byłam koszmarem dla wszystkich wokół mnie” – powiedziała z uśmiechem.

Aktorka podkreśliła, że teraz ma dużo większe zaufanie do swoich dzieci i wierzy, że odkryją swoją prawdziwą tożsamość wraz z upływem czasu.

„Twoje dzieci naprawdę dowiedzą się, kim są i co chcą osiągnąć, gdy będą starsze, i najprawdopodobniej będą dobre” – powiedziała.

Mimo to Garner przyznała, że nie zawsze zgadza się z każdym zachowaniem swoich dzieci, a dorastanie jest trudnym procesem. Aktorka nie odniosła się do swojego stosunku z Affleckiem, ale zdradziła, że ich dzieci zawsze chętniej oglądają filmy z udziałem jej byłego męża niż jej własne produkcje.

Ups! Pierwszy raz J.Lo i Jennifer Garner na jednym evencie z… Benem Affleckiem

„Nie przeszkadza im oglądanie filmów z tatą, ale chcą, żebym była dla nich mamą. Nie chcą widzieć mnie smutnej, a kobiety w filmach zwykle częściej płaczą. Nie chcą też widzieć mnie w romansie” – wyznała.

Garner nie wspomniała nic na temat swojego wspólnego rodzicielstwa z Affleckiem, z którym zakończyła swoje małżeństwo w 2018 roku. Aktor w wywiadzie dla Hollywood Reporter z marca tego roku zdradził, że ich dzieci lubią tylko te filmy, w których mogą „nabijać się” z niego. „Uważają to za całkowicie absurdalne” – powiedział.

Choć Affleck ponownie się ożenił, tym razem z Jennifer Lopez, to Garner od 2018 roku ma burzliwy związek z biznesmenem Johnem Millerem.

 

FORUM

ben-affleck-jennifer-garner-4

jennifer-garner