Jennifer Lopez (53 l.) i jej mąż Ben Affleck (50 l.) dołączyli do jego byłej żony Jennifer Garner (50 l.), aby świętować muzyczne wydarzenie ich córki Seraphiny. Na szkolnym evencie pojawiła się cała rodzina, wspierająca 14-latkę.

Ben i Jen byli widziani razem z dziećmi, gdy przybyli do sali koncertowej w Santa Monica w Kalifornii. Zaś Garner pojawiła się w towarzystwie dzieci, Violet (17 l.) i Samuelem (10 l.)

Jennifer Lopez walczyła z zespołem stresu pourazowego przed ślubem

W przeciwieństwie do wyluzowanej Jennifer Garner w casulowym looku z butami sportowymi Loewe, Jennifer Lopez musiała zadać szyku w botkach Christiana Louboutina na niebotycznym obcasie i platformie, torebkę Hermes i krótką, tweedową marynarką.

Lopez i Garner na jednym evencie

Była to pierwsza okazja, na której można było spotkać całą rodzinę Bena Afflecka. Jak widać nowa małżonka wspiera dzieci Jennifer Garner i Bena, tak samo jak swoje. Na występie szkolnym pojawiły się również dzieci J.Lo i Marca Anthony’ego – bliźnięta Emme i Max. Ci również wspierali swoją… siostrę przyrodnią.

Zobaczcie TO słodkie wideo z TikToka Jennifer Lopez

Jesteśmy ciekawi, czy doczekamy się tak epickiego „pojednania” Jenniferek, jak było to w przypadku Seleny Gomez i Hailey Bieber. Jak myślicie?