Jennifer Lopez (50 l.) jest jedną z wyróżnionych gwiazd, które wystąpią podczas przerwy na żywo w finale Super Bowl, który odbędzie się 2 lutego. Razem z nią na scenie zaśpiewa inna gwiazda – Shakira (42 l.). Lopez intensywnie przygotowuje się do swojego występu. Udostępniła na Instagramie przygotowania do tego wyjątkowego wieczoru. Wsparcie postanowiła okazać jej córka Emme.

Jennifer Lopez chwali się UMIĘŚNIONYM brzuchem!

Jennifer Lopez na Super Bowl 2020

Super Bowl to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Wielu najpopularniejszych wokalistów miało okazję wystąpić w przerwie reklamowej, śpiewając swoje największe hity. Super Bowl Halftime Show co roku gromadzi przed odbiornikami miliony widzów. Presja idealnego występu jest bardzo duża, ale w tym roku na scenie wystąpi Jennifer Lopez, która znana jest ze swoich dopracowanych pod każdym względem występów.

Zarówno Jennifer jak i Shakira słyną z niesamowitej etyki pracy. Obie wokalistki zrobią wszystko, by zapewnić widzom odpowiednią dawkę emocji. Już teraz mówi się, że ich występ będzie najbardziej niezapomnianym show w historii.

Lopez na swoim Instagramie od jakiegoś czasu pokazuje, jak wyglądają wycieńczające przygotowania do występu na Super Bowl. Piosenkarka chce zrobić spektakularne show, jakiego jeszcze ta scena nie widziała.

Na udostępnionych przez siebie fotografiach widzimy proces przygotowań JLo do występu. Wokalistka pozowała w towarzystwie córki, która wspierała znaną mamę podczas treningów. Na kolejnym zdjęciu Lopez widziana jest w otoczeniu tancerek. Cały układ choreograficzny musi być perfekcyjny i synchroniczny, co jest bardzo trudne.

Nie możemy się doczekać, aż 2 lutego zobaczymy całe show, do którego długo przygotowywała się Lopez i Shakira.

Jennifer Lopez przygotowuje się do show na Super Bowl:

Jak myślicie, Jen da czadu na scenie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Lopez tym razem NIE zawiodła kreacją. Jej PUPA wyglądała BOSKO! (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez w NAJGORSZEJ kreacji na gali Złotych Globów?

Jennifer Lopez twarzą najnowszej kampanii Versace. Diva wybrała się na siłownię by uczcić sukces

Jennifer Lopez

Fot.Instagram/jlo

Jennifer Lopez

Fot.Instagram/Jlo

Jennifer Lopez

Fot.Instagram/Jlo