Jennifer Lopez (50 l.) przechodzi drugą młodość. Aktorka i wokalistka nie zwalnia tempa, tylko podnosi poprzeczkę. Jennifer jest również w trakcie planowania ślubu z Alex’em Rodriguez’em (44 l.). To będzie jej czwarte małżeństwo, ale wydaje się, że Alex jest tym jedynym. Gwiazda pochwaliła się ekscytującymi wiadomościami na Instagramie. Jen została twarzą najnowszej kampanii Versace. Kto lepiej by pasował niż Lopez, która na początku kariery była na ustach całego świata w sukni „jungle dress” od tego projektanta.

Narzeczony Jennifer Lopez komentuje przegraną gwiazdy na Złotych Globach

Seksowna Jennifer Lopez nie odpuszcza treningów na siłowni

Jennifer Lopez to mega gwiazda. Jen angażuje się w wiele projektów jednocześnie i jak sama powiedziała, zawsze daje z siebie 100%. Większość kobiet w wieku Lopez, a nawet po czterdziestce, zaczyna zwalniać tempo i starzeć się znacznie szybciej. Wydaje się, że Jennifer odwróciła proces starzenia. Wokalistka ma pokłady niekończącej się energii i może cieszyć się z młodzieńczego wyglądu.

Lopez niejednokrotnie udowodniła, że ciężka praca popłaca. Diva prawie nigdy nie opuszcza treningów. Doskonale kontroluje swoje ciało i trzyma dobre nawyki jedzeniowe. Jej prywatny trener – Anderson powiedział, że Lopez rzadko kiedy bierze dzień wolny od treningów, niezależnie od tego, co się dzieje.

Gwiazda po poinformowaniu fanów o tym, że została twarzą Versace udała się na siłownię. W końcu taka sylwetka nie robi się sama! Fotoreporterzy przyłapali Jen, gdy wychodziła. Lopez opuszczała siłownię w moro zestawie. Włosy w nieładzie związała w wysokiego koka, na uszach miała kolczyki – koła.

Jennifer Lopez

Fot.Forum/Backgrid USA

Nie możemy myśleć o nikim innym – kto mógłby lepiej pasować do kampanii Versace niż sama Jennifer Lopez, która kiedyś wystąpiła w słynnej sukni na rozdaniu nagród! Artystka na Instagramie podzieliła się dobrą wiadomością i oszołomiła fanów nową kampanią. Na zdjęciach Lopez wygląda absolutnie zachwycająco a jej figura – NIEZIEMSKA. Ubrana w damski garnitur, którego inspiracją była słynna jungle dress, czy krótką czerwoną sukienkę z głębokim dekoltem – prezentuje się pięknie .

Jestem podekscytowana, że w końcu mogę ujawnić, że zostałam twarzą kampanii # VersaceSS20! Dziękuję @Donatella_Versace i wszystkim w @Versace za waszą wizję i współpracę – napisała Jen pod seksownymi zdjęciami 

Jennifer Lopez twarzą najnowszej kampanii Versace:

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Lopez w NAJGORSZEJ kreacji na gali Złotych Globów?

Złote Globy 2020: Jennifer Aniston w czarnej kreacji od Diora, Scarlett Johansson w obłędnej czerwieni i fatalna suknia Jennifer Lopez

Jennifer Lopez PŁACZE w samochodzie. Pokłóciła się z narzeczonym (ZDJĘCIA)