Jennifer Lopez (53 l.) doświadczyła „zespołu stresu pourazowego” przed ślubem z Benem Affleckiem. Gwiazda wyznała. w romzowie z Jimmym Kimmelem, że stało się tak, ponieważ poprzednie zaręczyny pary „rozpadły się”. Podobno piosenkarka i aktorka wciąż zadawała sobie pytanie, czy ich drugie podejście do ożenku „naprawdę się wydarzy”.

Słodko! To Ben wygrawerował na pierścionku zaręczynowym dla J.Lo

Byliśmy tacy szczęśliwi i oczywiście to się działo, ale ślub był tak stresujący […] Pewnego dnia Ben po prostu powiedział:„Piep**** to, po prostu jedźmy do Vegas i pobierzmy się dziś wieczorem […] Powiedział: „Idź na próbę. Kiedy tu wrócisz, wszystko przygotuję”, wspomina Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez walczyła z zespołem stresu pourazowego

Miesiąc po tym, jak para wzięła ślub w Las Vegas, pobrali się ponownie przed rodziną i przyjaciółmi w Georgii, w posiadłości Bena Afflecka. Lopez i Affleck byli wcześniej zaręczeni w latach 2002-2004. By ponownie do siebie powrócić w 2021 roku.

Jak święta spędziła Jennifer Lopez? Pierwsze po ślubie z Affleckiem?

W tym czasie Lopez była świeżo po zerwanym zaręczynach z byłym sportowcem Alexem Rodriguezem. Lopez była wcześniej żoną piosenkarza Marca Antony’ego, z którym ma 14-letnie bliźniaki Emme i Maximiliana.

Jeśli chodzi o Afflecka, ten poślubił Jennifer Garner w 2005 roku, z którą był do 2015 roku. Para dzieli 17-letnią Violet, 14-letnią Seraphinę i 10-letniego Samuela.