Jennifer Lopez (50 l.) miesiąc po świętowaniu rocznicy zaręczyn z Alexem Rodriguezem (44 l.) zdradziła w wywiadzie dla Ellen Degeneres, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej ślubne plany. Kiedy miał odbyć się epicki, czwarty już ślub JLo? Koniecznie przeczytajcie dalej.

Jennifer Lopez NIC sobie nie robi z epidemii koronawirusa i nadal chodzi na siłownię (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez znowu musi przesuwać datę ślubu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rok temu na Karaibach zaręczyli się. Fani czekali, aż para poinformuje o ślubie, ale minął rok od zaręczyn a temat ucichł. Plotkowano o kryzysie w ich związku, ale Lopez przyznała, że nie chce powtórzyć błędów z przeszłości i za szybko wyjść za mąż.

Lopez wystąpiła w najnowszej edycji Internetowych wywiadów u Ellen i w rozmowie zdradziła, jak w jej domu przebiega kwarantanna. Jennifer uczy dwójkę swoich dzieci: Emme i Maxa. Dziennikarkę jednak bardziej interesowały plany ślubne artystki.

Ellen by pociągnąć JLo za język zasugerowała, że w obecnej sytuacji ich wielki dzień mógłby być teraz  „każdym dniem”, gdyby nie pandemia.

Gwiazdy i znane osoby zarażone KORONAWIRUSEM

Lopez nie dała się sprowokować, nie pisnęła ani słowem jeżeli chodzi o konkretną datę, ale przyznała – że pandemia odrobinę wpłynęła na jej ślubne plany.

Szczerze mówiąc, naprawdę nie wiem, co się teraz stanie. Musimy poczekać i przekonać się za kilka miesięcy, jak to wszystko się potoczy – powiedziała Lopez

Plotkuje się, że Jennifer i Alex planowali ślub latem. Kalendarz Lopez pękał w szwach. Jennifer ma za sobą naprawdę udany rok. Zagrała w filmie „Hustlers „, który zebrał rewelacyjne recenzje, wystąpiła razem z Shakirą na Super Bowl. Zawodowo JLo wspięła się na sam szczyt.

Jeżeli chodzi o jej życie uczuciowe, Lopez przyznała, że nie chce się spieszyć. Ma zamiar spędzić z Alexem resztę życia, więć przekładanie daty ślubu nie jest dla niej najważniejsze,

Jak myślicie, para pobierze się jeszcze w tym roku?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Lopez nagrała TikToka z narzeczonym i dziećmi. Nie ma na sobie żadnego makijażu

Pink i jej 3-letni syn zachorowali na koronawirusa i WYGRALI z nim walkę

Jennifer Lopez odwleka ŚLUB. Zdradziła, z jakiego powodu

Jennifer Lopez zdradza swoje ślubne plany.

Jennifer Lopez, Fot.Forum/Mega Agency

Zakochani Jennifer Lopez i Alex Rodriguez razem na ściance.

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, fot.Forum/Zuma Press