Jeremy Renner (53 l.) zaskoczył wszystkich, gdy w minioną niedzielę pojawił się na scenie podczas otwarcia People’s Choice Awards 2024. Aktor, który 13 miesięcy temu miał wypadek, przez który miał być kaleką. Jego stan krytyczny sugerował, że gwiazdor Marvela miał w ogóle nie przeżyć.

Jeremy Renner widziany pierwszy raz od wypadku

Po makabrycznym wypadku Jeremy Renner spędził ponad 2 tygodnie w szpitalu, przechodząc liczne operacje po prawie śmiertelnym wypadku z pługiem śnieżnym, który miał miejsce 1 stycznia 2023 roku. W wyniku którego miał m.in. ponad 30 złamanych kości.

Muszę przyznać, że dobrze jest wrócić […] Ten rok był szaloną podróżą i cieszę się, że mogę być tutaj z wami, fanami. Jesteście najlepsi, wyznał ze sceny Jeremy Renner.

Jeremy Renner na People’s Choice Awards

Nominowany do Oscara przypisał swoim bliskim motywację do powrotu do zdrowia. Po wypadku, wielu operacjach i miesiącach rehabilitacji, aktor poruszał się przy pomocy specjalnego trzykołowego rowerka, a następnie kul i laski. Teraz na scenę wszedł o własnych siłach. Nie było też widać, by kulał.

Jaki naprawdę jest stan zdrowia Jeremy’ego Jennera

Na aktora wylała się prawdziwa fala miłości z niemal każdego zakątka świata. Sam Jeremy Renner ze wzruszeniem komentował, „Nigdy myślałem, że tyle osób może się interesować moim losem”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: