Jeremy Renner (52 l.) właśnie udostępnił szpitalne nagranie z tego, co wyglądało na to, że został przewieziony na tomografię komputerową lub rezonans magnetyczny. Materiały zostały opublikowane na jego InstaStories.

Gwiazda Marvela rozpoczęła swoją „długą drogę do zdrowia” po tym, jak przeżył straszny wypadek z pługiem śnieżnym w Nowy Rok. Według amerykańskich źródeł aktor jest niesamowicie wzruszony i „przytłoczony okazywaniem miłości i wsparcia” z całego świata.

Jeremy Renner w stanie krytycznym trafił do szpitala

Jeremy Renner aktualnie przebywa już 2. tydzień szpitalu po tym jak został przygnieciony przez siedmiotonowy pług śnieżny.

Nie moglibyśmy być bardziej pozytywnie nastawieni na to, co przyniesie przyszłość. Jeśli ktoś zna Jeremy’ego, to wie, że  jest on wojownikiem, napisała w social mediach siostra aktora.

Jeremy Renner powoli wraca do zdrowia?

Ukochany gwiazdor, który w sobotę obchodził swoje 52. urodziny na OIOM-ie (oddział intensywnej terapii), przeszedł 2 operacje w celu założenia metalowych śrub w nogach, a także operację zmiażdżonej klatki piersiowej.

Lady Gaga flirtuje z Jeremym Rennerem

Przed aktorem jeszcze bardzo długa droga i nie wiadomo czy aktor kiedykolwiek odzyska całkowicie zdrowie i formę sprzed wypadku. W sieci pojawiają się również spekulacje, czy Jeremy Renner kiedykolwiek powróci do Hollywood i czy będzie w stanie jeszcze grać role, które wymagają wzmożonej aktywności fizycznej.