Jessica Alba (42 l.) i Cash Warren (44 l.) są ze sobą od prawie 20 lat, w tym od 15 są małżeństwem. W tych czasach to nie tylko dobry wynik jak na Hollywood, ale… w ogóle! Para ma trójkę dzieci córki Honor (15 l.) i Haven (12 l.), a także synka Hayesa (5 l.).

Jak ona wygląda! 42-letnia Jessica Alba zachwyca

A teraz aktorka podzieliła się sekretami długotrwałego związku w rozmowie z Entertainment Tonight. Jessica Alba wyznała, że wszystko sprowadza się do… szczerej rozmowy.

Myślę, że czasami brakuje komunikacji jest problemem. Potrzebuję przestrzeni, porozmawiam z tobą później… Kiedy będę potrzebować czegoś powiem ci… Tęsknię za tobą, wrócisz? Chodzi o to, żeby zawsze komunikować, co czujesz.

Jessica Alba i jej sposób na udany związek

Jessica Alba wyznała, że ze swoim mężem Cashem Warrenem po prostu rozmawiają i zawsze znajdują rozwiązanie, „Jesteśmy ludźmi racjonalnymi… Wiemy, co to kompromis. To sztuka.

Jessica Alba, „Czuję się winna, gdy poświęcam tylko sobie czas”

Sam Cash Warren, który jest producentem wyznał w podcaście „Whine Down”, że jego związek z Jessicą Albą nie zawsze jest łatwy i że ich związek przechodzi „cykle”, „Wystarczy mieć cierpliwość, aby wiedzieć, że w końcu wszystko zacznie się układać”, wyznał.

Zapewniamy sobie nawzajem przestrzeń, której potrzebujemy, rozmawiamy o tym, a może pójdziemy na randkę. Próbujemy zrobić wszystko, żeby wrócić na odpowiedni tor. Na szczęście mam partnerkę, która to rozumie, dodał Cash Warren.