W lipcu 2019 roku media obiegły zdjęcia paparazzi, na których Jessica Mercedes nie szczędziła czułości, młodszemu od siebie o 3 lata, Kubie Karasiowi. Niedługo później okazało się, że blogerka po zakończeniu 4-letniego związku z Andrzejem Skowronem, związała się z muzykiem z zespołu The Dumplings.

OMG! Jessica Mercedes pozuje NAGO: „Miazga”

Jessica Mercedes i Kuba Karaś ROZSTALI SIĘ!

Jak się jednak okazuje, trwający dwa i pół roku związek dobiegł już końca. Jak udało się ustalić serwisowi Pudelek.pl do rozstania miało dojść już w styczniu, podczas romantycznego wypadu Jessiki i Kuby do Los Angeles. Jak doniosło tajemnicze źródło, inicjatorem zakończenia związku był Kuba, a sama Jessika pisała w mediach społecznościowych, że wyjazd jest „bardzo intensywny” i nie może się doczekać powrotu do kraju.

Kolejnymi dowodami na to, że związek tych dwojga przeszedł do historii jest fakt, że z ich Instagramowych profili poznikały wspólne zdjęcia, a pod najnowszymi postami próżno szukać komentarzy i serduszek. Również ich sposób na spędzenie walentynek wyraźnie sugeruje, że odbyły się one osobno – Jessica Mercedes postanowiła spędzić dzień zakochanych ćwicząc jogę przy akompaniamencie smutnych piosenek, wcześniej przepędzając „złą energię” przy pomocy palo santo. Z kolei Karaś wieczór spędził w towarzystwie dwóch kolegów, wcześniej prezentując w InstaStories filmik, na którym balony w kształcie serduszek przebijają się wpadając na noże.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś ROZSTALI SIĘ!

fot. Instagram: jemerced

Również relacje Jessiki Mercedes z Julią Wieniawą uległy znacznemu pogorszeniu, a być może całkiem przestały istnieć – jeszcze niedawno ich przyjaźń zdawała się być już na zawsze, a dziś obie panie nie obserwują się na Instagramie. Jessika nie pojawiła się również na piątkowej premierze nowej linii produktów Wieniawy. Z kolei relacje niewątpliwie ociepliły się między Karasiem i Wieniawą, który promuje w swojej relacji nowy singiel Wieniawy „Rozkosz”, do którego komponował muzykę.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś ROZSTALI SIĘ!

fot. Instagram: ipnops

Jessica Mercedes i Kuba Karaś ROZSTALI SIĘ!

fot. Instagram: ipnops

No cóż, chyba nie da się bardziej dosadnie przekazać informacji o zakończeniu związku, jednak mimo to cierpliwie czekamy na oficjalny komentarz w tej sprawie.

Najpopularniejsi influencerzy 2020. Maffashion i Jessica Mercedes daleko w tyle

scena z: Jessica Mercedes, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jessica Mercedes w stylizacji Chanel

Jessica Mercedes w stylizacji Chanel

Jessica Mercedes na ściance

Jessica Mercedes/fot. AKPA

Jessica Mercedes i Kuba Karaś zostali rodzicami!

Jessica Mercedes z chłopakiem na randce

Jessica Mercedes, Kuba Karaś/fot. Instagram/jemerced

Jessica Mercedes z chłopakiem na starym zdjęciu

Jessica Mercedes, Kuba Karaś/fot. Instagram/jemerced