Jessica Mercedes dziś jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych i influencerek w Polsce. Zaczynała od zwykłego bloga modowego, na którym prezentowała swoje stylizacje, a dziś może się pochwalić prawie milionem obserwatorów na Instagramie.

Jessica Mercedes o POCZĄTKACH swojej kariery: „Byłam PRZYPAŁOWCEM, który przekraczał granice”

Kuba Karaś ma nową dziewczynę?

Ostatnio o Mercedes było głośno za sprawą jej związku z wokalistą Kubą Karasiem. W lutym tego roku trwający dwa i pół roku związek dobiegł końca. Jak udało się ustalić serwisowi Pudelek.pl, do rozstania miało dojść już w styczniu, podczas romantycznego wypadu Jessiki i Kuby do Los Angeles. W tym samym czasie relacje Jessiki z Julią Wieniawą uległy znacznemu pogorszeniu, co wywołało mnóstwo plotek.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś ROZSTALI SIĘ!

Natomiast już miesiąc później Kuba i Jessica znów do siebie wrócili. Podobno, by naprawić swój związek postanowili również skorzystać z pomocy profesjonalisty, dzięki któremu zrozumieli, że naprawdę im na sobie zależy. Niestety nie udało im się odratować związku i influencerka w rozmowie z „Pudelkiem” potwierdziła rozstanie z muzykiem w sierpniu tego roku.

Tydzień temu na TikToku Jessici Mercedes pojawiło się nagranie, na którym czytamy: „Ja z moją jedyną przyjaciółką, która mi nigdy nie odbije faceta”. 

Pod nagraniem fani zaczęli się zastanawiać, o kogo może chodzić:

  • Z Wieniawą
  • Ofelia
  • Wieniawa nie zdała testu? – czytamy pod postem.
@jemerced

Psy są najwierniejsze na świecie 🤝

♬ YUH IM A MOTHHAA - Bacarbiana

Natomiast z naszych obserwacji wynika, że może chodzić o piosenkarkę Ofelię, czyli Iga Krefft. Ostatnio bardzo często pojawia się z Kubą Karasiem na Instagramie. Obydwoje wzięli udział w reklamie dla pewnej marki, gdzie napisali pod postem:

W tym roku staliśmy się dla siebie Mikołajami chwile wcześniej 🎁 chociaż uwielbiamy robić prezenty, nawet bez okazji! 

Pojawiły się też komentarze wskazujące na to, że Ofelia i Kuba są razem. Na przykład ten: „Ucaluj Kubunia ode mnie”. Na co piosenkarka odpowiedziała: „ofkors❤️”.

  • Kochana, w internecie już krążą ploty, że jesteś tą przyjaciółką Jessiki, która odbiła jej chłopaka
  • coś w tym jest – pojawił się też takie komentarze.

Natomiast dziś Iga Krefft opublikowała najlepsze zdjęcia z tego roku, na których przewija się Kuba Karaś. Pod postem napisała po angielsku: „wszystko czego chcę na ŚWIĘTA to (więcej) TYUUUUUUUUU!”. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Iga Krefft, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Iga Krefft, fot. Podlewski/AKPA

Jessica Mercedes i Kuba Karaś wrócili do siebie!

Jessica Mercedes, Kuba Karaś/fot. Instagram/jemerced