W lipcu 2019 roku media obiegły zdjęcia paparazzi, na których Jessica Mercedes nie szczędziła czułości, młodszemu od siebie o 3 lata, Kubie Karasiowi. Niedługo później okazało się, że blogerka po zakończeniu 4-letniego związku z Andrzejem Skowronem, związała się z muzykiem z zespołu The Dumplings.

Kuba Karaś o imprezowaniu: „Próbuje nawet swojej dziewczynie to wytłumaczyć (…)”

Jessica Mercedes i Kuba Karaś się rozstali

Niestety w lutym tego roku pojawiły się plotki, że para już nie jest razem. Podobno do rozstania miało dojść w styczniu, podczas romantycznego wypadu do Los Angeles. Wówczas z ich Instagramowych profili poznikały wspólne zdjęcia, a pod najnowszymi postami próżno było szukać komentarzy i serduszek. Również ich sposób na spędzenie walentynek wyraźnie sugeruje, że odbyły się one osobno.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś ROZSTALI SIĘ!

Natomiast już miesiąc później Kuba i Jessica znów do siebie wrócili. Podobno, by naprawić swój związek postanowili również skorzystać z pomocy profesjonalisty, dzięki któremu zrozumieli, że naprawdę im na sobie zależy.

Jessica Mercedes o niespodziance od chłopaka. „Trochę na nielegalu”

Dziś media obiegła wiadomość, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś znów zerwali ze sobą. Influencerka w rozmowie z „Pudelkiem” potwierdziła rozstanie z muzykiem.

Wspólnie postanowiliśmy się rozejść, bo mamy różne cele w życiu, plany na najbliższy czas i tryby życia. Rozstaliśmy się w zgodzie i przyjaźni, i życzymy sobie jak najlepiej. Jess i Kuba – przekazała Pudelkowi Jessica Mercedes.

Co o tym myślicie? Pasowali do siebie, czy nie?

Jessica Mercedes i Kuba Karaś wrócili do siebie!

Jessica Mercedes, Kuba Karaś/fot. Instagram/jemerced

Jessica Mercedes Kirschner, Jakub Karaś, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA