Jessica Mercedes przez ostatni rok cieszyła się życiem singielki: dużo podróżowała, medytowała, uzdrawiała duszę i bawiła się z przyjaciółmi. Teraz wygląda na to, że ktoś w jej życiu się pojawił.

Wiktoria Gąsiewska i Jessica Mercedes szykują się na wspólny wyjazd. Są nim podekscytowane! (WIDEO)

Nowy chłopak Jessici Mercedes

Na łamach Pudelka pojawiły się zdjęcia Jessiki Mercedes w objęciach tajemniczego mężczyzny. Para chętnie się przytulała przy śmietniku na „Zbawiksie” w stolicy, a w pewnym momencie mężczyzna nawet chwycił blogerkę za jej „cztery litery”. Następnie razem odjechali taksówką.

Szybko jednak internauci rozpoznali nowego chłopaka blogerki. Okazuje się, że jest nim 44-letni Radosław Szlaga. Jak podpowiada nam Google, to polski malarz, grafik, rysownik, twórca instalacji oraz wykładowca na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Studiował w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze.

Jessica Mercedes o POCZĄTKACH swojej kariery: „Byłam PRZYPAŁOWCEM, który przekraczał granice”

Z kolei na stronie Culture.pl możemy dowiedzieć się, że w jego centrum twórczych zainteresowań znajdują się takie kwestie jak tożsamość, etniczność, język, geografia, historia, rasa, religia, prowincja, margines. Jego życie toczy się pomiędzy Polską a Detroit:

(..) W uniwersum transatlantyckiej mapy Szlagi wplecione są też wyraźnie obecne, jednostkowe doświadczenia artysty, urodzonego w Gliwicach, ale zawieszonego między Polską a Detroit, miastem, do którego wyemigrowała jego rodzina. Te przeciwstawne bieguny uobecniają się w charakterystycznych zderzeniach obrazów wczesnych lat polskiego kapitalizmu z postkapitalistycznymi i apokaliptycznymi obrazami upadłego amerykańskiego miasta, tętniącego niegdyś życiem dzięki fabrykom Forda – czytamy na stronie Culture.pl.

Jessica Mercedes wyprowadza się z Polski?!

Jessica Mercedes, Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Jessica Mercedes, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Jessica Mercedes Kirschner, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA