Honorata Skarbek wypuściła nowy singiel. Piosenka Na koniec świata zapowiada 4. płytę wokalistki.

Zobaczcie, co piosenkarka mówi o swoim powrocie z nowym materiałem po 2 latach przerwy:

– Długo szukaliśmy odpowiedniego utworu na mój powrót, po 2-letniej przerwie, a kiedy usłyszeliśmy Na koniec świata wspólnie stwierdziliśmy, że to jest właśnie TO. To połączenie nowoczesnych, tanecznych brzmień z nutką intrygującego zwrotu akcji. Nie chciałam stworzyć oczywistej, prostej piosenki, która już po pierwszych taktach, pokazuje słuchaczowi, czego może się spodziewać.

Nieoczywiste, zaciekawiające zwrotki z minimalistycznymi dźwiękami oraz tajemniczy bridge w połączeniu z tanecznym i prostym refrenem, sprawiają, że mogłam dać swoim słuchaczom prawdziwą siebie, czyli połączenie dwóch światów, tworzących jedną całość, którą mam nadzieję, że pokochają i której będą chcieli słuchać do końca świata i o jeden dzień dłużej – opowiada Honorata.

Jest nowy singiel Honoraty Skarbek - Na koniec świata (VIDEO)

Piosenkarka wyjaśnia też znaczenie teledysku:

– Przedstawia on wizję zagubionej dziewczyny, która próbuje bezskutecznie wrócić do dawnych uczuć i emocji, łączących ją z bliską osobą. Jej brak, zaprowadził ją na koniec świata, bo często tak się właśnie czujemy, kiedy tracimy coś, w czym pokładaliśmy swoje nadzieje.

W teledysku walczy sama ze sobą, nie może znaleźć sobie miejsca, targają nią wewnętrzne emocje. Tak jak w życiu każdego z nas – upadamy, podnosimy się i biegniemy szybko przed siebie, próbując uciec przed tym, co nas przytłacza, wymijając ulotne i zgubne uczucia, które wprowadzając zamęt w naszą codzienność. Często jednak, na koniec, okazuje się, że przyznając się do swoich słabości, obnażeni z emocji, zostajemy nadzy, ale z iskierką nadziei, że uda nam się pozbierać ten cały pył, po straconych nadziejach i ponownie złożyć nasz świat w jedną całość – mówi Skarbek.

Zobaczcie wideo, posłuchajcie piosenki. Warto było czekać?

Jest nowy singiel Honoraty Skarbek - Na koniec świata (VIDEO)

Jest nowy singiel Honoraty Skarbek - Na koniec świata (VIDEO)

Jest nowy singiel Honoraty Skarbek - Na koniec świata (VIDEO)