Brian Laundrie (23 l.) zmarł od rany postrzałowej w głowę, poinformował we wtorek prawnik rodziny Laundrie Steven Bertolino. Jego śmierć została uznana za samobójstwo.

Youtuberka zaginęła podczas wycieczki kamperem z narzeczonym

Znana jest przyczyna śmierci influencera

Wiadomość o przyczynie zgonu influencera pojawia się prawie 5 tygodni po odkryciu części ludzkich szczątków  zbiega w Myakkahatchee Creek Environmental Park — w pobliżu ostatniej znanej lokalizacji Briana Laundriego.

Chris i Roberta wciąż opłakują stratę syna i mają nadzieję, że te odkrycia przyniosą długo oczekiwaną ulgę obu rodzinom – powiedział Bertolino w oświadczeniu do prasy.

Zagadka morderstwa Gabby Petito rozwiązana

Laundrie został uznany za osobę podejrzaną za zniknięcie swojej narzeczonej, Gabby Petito. Para spędziła lato, podróżując po całym kraju w białej furgonetce, dokumentując po drodze swoje przygody na YouTube i Instagramie .

FBI szuka chłopaka zamordowanej influencerki, „mamy nakaz aresztowania”

1 września Laudrie po cichu wrócił do domu swoich rodziców na Florydzie bez Petito. 10 dni później rodzina 22-letniej kobiety zgłosiła jej zaginięcie. 19 września odkryto zwłoki Gabby Petito.

Tragedia, która wstrząsnęła Ameryką, doczekała się smutnego zakończenia. Jednak według ekspertów samobójstwo, którego dopuścił się Laundrie tylko potwierdza tezę, że był odpowiedzialny za jej śmierć.

FBI potwierdziło: znalezione ludzkie szczątki należą do chłopaka Gabby Petito

Gabby Petito NIE ŻYJE. Trwają poszukiwania jej narzeczonego, Briana Laundrie

Gabby Petito NIE ŻYJE. Trwają poszukiwania jej narzeczonego, Briana Laundrie