22-letnia Gabby Petito to znana influencerka z Long Island w stanie Nowy Jork. Jej Instagram obserwowało ponad 1 milion osób. Niedawno wybrała się w wielką podróż po Stanach ze swoim chłopakiem Brianem Laundriem. Niestety jej ciało znaleziono w miniony weekend w Parku Narodowym Grand Teton, 8 dni po pierwszym zgłoszeniu jej zaginięcia przez matkę. Jej śmierć została uznana za zabójstwo.

Gabby Petito była ostatnio widziana pod koniec sierpnia, podczas wycieczki po kraju z 23-letnim chłopakiem, również influencerem. Brian Laundrie wrócił do North Port na Florydzie, miejsca zamieszkania swoich rodziców 1 września, bez swojej dziewczyny Gabby Petito. Jej ciało zostało znalezione 11 września, ponad 2 tygodnie po jej ostatniej rozmowie z matką. Według doniesień, ostatnie wiadomości wysłane przez Gabby do rodziny nie były napisane przez tragicznie zmarłą, a przez osobę trzecią. Wiadomości SMS, tak jak i twardy dysk komputera Gabby i telefon są analizowane przez specjalistów FBI.

Aktualnie Brian Lundrie jest poszukiwany przez FBI na podstawie aktywnego nakazu aresztowania ws. morderstwa Gabby Petito. Od tygodnia trwają jego poszukiwania.

Oczywiście nikt z bliskich nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, ale pojawiają się głosy, że Brian Laundrie miał „socjopatyczne zapędy”, znęcał się psychicznie nad Gabby Petito, kontrolował ją i był agresywny. Niestety poszukiwany Brain Laundrie miał podobno również problemy psychiczne, „słyszał głosy”, wypowiedziała się jedna z przyjaciółek tragicznie zmarłej Gabby.

Czekamy na rozwinięcie sytuacji i wyjaśnienie, co tak naprawdę stało się z Gabby. Czy oskarżenia kierowane w stronę Laundriego znajdą poparcie w faktach? Na razie FBI nie ma innych podejrzanych.

Ujawniono ostatnią, dziwną wiadomość, którą zaginiona blogerka, Gabby Petito, wysłała do matki

Gabby Pettito i Brian Laundrie fot. Instagram